Sitek "Trudny Charakter" - teledysk

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-12-28 18:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

"Trudny Charakter" to nowy numer Sitka, wyprodukowany przez Bejotkę i JNR'a. Track promuje album "Lucky Dice Radio Vol.1", który pojawi się w pierwszym kwartale 2015 roku. Dodatkowo Sitek postanowił wystosować obszerny komentarz odpowiadający poniekąd na pytania "kiedy solo".

"Muszę wyjaśnić jedną prostą rzecz, bo niektórzy tu pobłądzili. Zawsze robiłem muzykę pod siebie, a dopiero później dla innych... Nigdy nie mówiłem, że jestem raperem na pełny etat. Nigdy też nie rzucałem żadnymi datami apropos mojej płyty. Nie oszukiwałem Cię! Zawsze byłem szczery - jeśli pisałem teksty to z serca i swoim tempem - kiedy chce to wpadam i robię rap! Kiedy chce zawinąć - zawijam Bo jestem kurwa specyficzny i nie obchodzi mnie jak to odbierasz Nie chce słyszeć jaki powinien być raper według Ciebie, ile powinien mieć płyt na koncie, o czym nawijać i jak się ubierać. Nie od wczoraj wiadomo, że pierdolę stereotypy. Rozumiem, że coś może się nie podobać; doceniam konstruktywną krytykę i rozumiem, że ktoś mógł się na mnie zawieść czy rozczarować, ale w kutasie mam sfrustrowaną dzieciarnię. Nie mam ochoty czytać złośliwości i ścierać się z tym syfem, więc od tej pory za komentarze typu: "ileś to pisał? 5 lat?", "płyta w 2069?", "następny singiel za rok?" leci ban Pierdole oburzanie się o wolność słowa, bo to mój fanpage. Nie dbam o to ile tego będzie, serio! Chcesz się wyżyć to idź pobiegać na podwórko... Zabawne jak ludzie wpuszczają Cię na samą górę tylko po to żeby później Cię z niej spychać..." - napisał wrocławski MC na swoim fanpage'u.

SITEK - TRUDNY CHARAKTER (prod. BEJOTKA x JNR)

SITEK - TRUDNY CHARAKTER (prod. BEJOTKA x JNR)

Tagi: 

stiflonda
pjerszy
hajfajf
to pod stol i do kielbasy
PE
najlepszy, najfajnieszy, i dont like diz bicz. jebac go
Gracz z numerem 14
Props Sitek - mocny, brudny numer.
PRAWDZIWY
refren
xaz
w sumie to słaby ten numer
peter.a

Ten "szkręt" to specjalnie?

Weemm
Co to kurwa za Wigger :D bandana na głowie, locksy na gębie, rower kurwa jak w L.A., giba się jak Jay-Z :D co za śmieszny typ :D
budzik321
przespal swoj czas jak Reno
brtkld
Kurwa, nie róbcie w komentarzach z dobrego portalu jakiegoś Glamrapu, błagam.
peter.a

Ja tylko się dowiedzieć czy ten szkręt ma jakieś ukryte znaczenie którego nie wykryłem. Taka fuszerka jest dla mnie nie do po pomyślenia. Nie słuchał co puszcza?

k_dos
Nie jesten fanem ale numery sitka sa dobre w huj jak myslisz ze nie to slabo ziom

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>