The Notorious B.I.G. & Faith Evans „The King And I” – wspólny album w drodze!

Minęła prawie dekada od premiery ostatniego pośmiertnego albumu The Notoriousa B.I.G. Krążek „Duets: The Final Chapter” wydany został w 2005 roku i do dziś pozostaje idealnym przykładem na to jak NIE OBCHODZIĆ SIĘ ze spuścizną zmarłego artysty. Mająca ogromne możliwości wytwórnia Bad Boy wypuściła półprodukt, kiepską składankę utworów, naszpikowaną zwrotkami muzyków, z którymi Biggie nie miał za życia nic wspólnego. Okazuje się jednak, że „Duets” wcale nie było „ostatnim rozdziałem” w pośmiertnej karierze legendy z Brooklynu...

Jak przyznała w ostatnim wywiadzie Faith Evans, piosenkarka pracuje nad albumem „The King And I”, na którym oprócz jej własnych popisów wokalnych, znajdziemy również nigdy nie opublikowane zwrotki Biggiego. Zapowiedź Faith brzmi świetnie, ale jest najprawdopodobniej tylko chwytem marketingowym. Powszechnie wiadomo, że Notorious pozostawił po sobie niewiele materiału nagraniowego, z czego większość została już opublikowana. W takich okolicznościach, plany wydania nieznanych nagrań Biggiego to niestety marzenie ściętej głowy.

Album trafi na półki sklepowe najprawdopodobniej w przyszłym roku. Nie wiadomo kto oprócz Faith będzie zaangażowany w ten projekt. Na dalsze informacje pozostaje nam czekać do 2015 roku.

B.I.G.
Ja żyję i nagrywam właśnie te zwrotki
2 pac
A ja będe na featach.
O.D.B.
Yyyyaaaaiiiijaij!!!
Eazy-E
Eazy come, Eazy go!
Proof
Yo! Wchodzę w to!
Elvis
Spodziewajcie się mieszania gatunków ;)
Zzajawkowicz
To będzie coś w stylu skitu na Ready to Die.
Chinx
Chlopaki chcialbym sie dograc:]

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>