Pih "Alfabetyczny Morderca" - teledysk, startuje preorder płyty

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-09 17:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Premiera najnowszej płyty Piha „Kino Nocne” już 25 listopada - dziś rusza preorder. Nowy album to również nowe otwarcie na rynku wydawniczym – „Kino Nocne” ukaże się bowiem nakładem PIHSZOU REC. Po „Kwiatach Zła” i trylogii „DR” wydanych w Step Rec., artysta postanowił uniezależnić się od opolskiej wytwórni.

Znaczący jest już sam tytuł nowego krążka, który jednoznacznie wskazuje kierunek inspiracji. Na płycie znajdzie się 15 premierowych kompozycji, które zabiorą słuchaczy na nocny seans z Pihem.
Fani, którzy cenią artystę za precyzję spostrzeżeń i celność komentarzy, często mocno kontrowersyjnych, nie zawiodą się i tym razem. Jak mówi sam Pih, „płyta odkrywa przed słuchaczem mój wewnętrzny świat. Jest mocnym wyrazem i wynikiem poszukiwań.”

Na płycie, swoimi gościnnymi zwrotkami, artystę wspierają m. in. Peja, Pezet, Chada, Joka, Buka. To jednak nie całe grono... Artysta nie zdradza wszystkich szczegółów, zapowiadając niespodziankę dla słuchaczy!
Za warstwę muzyczną „Kina Nocnego” odpowiedzialna jest czołówka polskich prodcentów: Marcin Pawbeats Pawłowski, Matheo, BobAir, David Gutjar, NNFOF, Dj Creon, RX, Teka, Czarny Hi-Fi oraz uRban.
Autorami oprawy graficznej płyty są Łukasz Gurugomez Kosy, Winicjusz Bartków, Adam Fedorowicz oraz Dariusz DARODAR Jabłoński.

Do każdej płyty zamówionej na www.districtarea.pl dołączony zostanie plakat oraz vlepki. Liczy się oczywiście kolejność zamówienia, każda z 3500 płyt przeznaczonych na preorder zostanie własnoręcznie podpisana przez Piha oraz będzie posiadała swój unikatowy numer.

Alfabetyczny Morderca jest pierwszym singlem promującym najnowsze wydawnictwo Piha – Kino Nocne. Utwór jest oczywistym follow-upem do numeru Papoose – Alphabetical Slaughter. Za warstwę muzyczną odpowiada uRban, obraz jest autorstwa ekipy Insane Film.

Pih - Alfabetyczny Morderca OFFICIAL VIDEO Kino Nocne (prod. uRban)

Tagi: 

bjk
Papoose – Alphabetical Slaughter, Blackalicious - Alphabet Aerobics, Kisiel - Alfabet feat. Del, GRES #HOT16CHALLENGE > Pih.
JakiśTypek
Wreszcie Pihu wyrwał się z tego Stepu który psuje wszystkie płyty które wydaje, wydając 10 najlepszych singli na 15 trackową płytę (kompletny brak zaskoczenia) oraz Promuje Raperów którzy wożą się na plecach Ziomków (nie trudno szukać np. ZBUKU które go namiętnie Promuje Chada a typek nie wnosi nic konkretnego do gry i jest Wackiem jakich mało ). Pokładam nadzieje w tej płycie bo łaki gadają ze Pihu skończył się na Kwiatach Zła. Powinien pokazać kto nadal jest najlepszy w tej grze.
beka z goscia nade mna
hahaha pihu nadal najlepszy to jest co najwyzej u siebie na osiedlu, albo raczej u siebie w bloku bo pewnie na osiedlu jakis malolat lepiej leci niz ten spuchniety grajek co wypada z bitu glosem jakby sie nie mogl wysrac

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>