Run the Jewels "Oh My Darling Don't Cry" - nowy singiel, album już 27 października!

W 2013 roku niewiele albumów cieszyło się tak jednogłośnie pozytywnymi opiniami, jak "Run the Jewels" - mocarne kollabo Killer Mike'a i El-P. W zaledwie półgodzinnym materiale zakochało się niezliczone grono fanów ostrej, bezkompromisowej nawijki na mrocznych, elektronicznych beatach... Dlatego też nie dziwi gorączkowe oczekiwanie na drugi album duetu, zatytułowany po prostu "RTJ2". Po znakomitym "Blockbuster Night Pt. 1" nadszedł czas na kolejny singiel, a także na pełne info dotyczące wydania!

"Oh My Darling Don't Cry" to bujający ultrasztos na świdrującym elektronicznym beacie, przypominający najlepsze momenty ubiegłorocznego "RTJ"... El-P i Killer Mike z łatwością rozrywają beat na strzępy, rzucając na prawo i lewo ostrymi jak brzytwa linjkami. Dodatkowym smaczkiem jest gościnny udział Michaela Winslowa, który podłożył do tracku charakterystyczny "głos cyborga".... Kim jest Michael Winslow, pytacie? To słynny aktor, znany z nieprawdobodobnego talentu imitacji dźwięku niemal wszystkiego (stąd przydomek "Man of 10 000 Sound Effects"), kinomaniakom znany na pewno z kultowej serii "Akademia policyjna", gdzie wcielał się w Larvella Jonesa.

Mike i El-P udostępnili także opcje preorderowe. Oprócz standardowych opcji typu free download, CD, winyl itd. - mamy tu dosyć zaskakujące propozycje... Za odpowiednią kwotę bowiem możemy np. zapewnić sobie posadę w założonej przez Run the Jewels agencji detektywistycznej (!), posłuchać "RTJ2" w wersji... "meow", wyprodukować specjalny odcinek "Hell's Kitchen" z El-P i Mike'em w roli Gordona Ramsaya (?!).... a także doprowadzić do zakończenia kariery muzycznej obu panów (za okrągłe 10 milionów!). Opcje preorderowe znajdziecie tutaj. Radzę jednak dokładnie przeczytać opis każdej propozycji....

"RTJ2" już 27 października. Poniżej tracklista:

 1. Jeopardy
 2. Oh My Darling Don't Cry
 3. Blockbuster Night Part 1
 4. Close Your Eyes (And Count to Fuck) (feat. Zack de la Rocha) 
 5. Alll My Life
 6. Lie, Cheat, Steal
 7. Early (feat. Boots) 
 8. All Due Respect (feat. Travis Barker) 
 9. Love Again (Akinyele Back)
 10. Crown (feat. Diane Coffee) 
 11. Angel Duster

Plain text

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>