Lupe Fiasco feat. Ty Dolla $ign "Next To It" - teledysk

dodano: 2014-08-17 15:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Przyznam, że pierwszy odsłuch nowego singla Lupe zostawił mnie z lekkim niedowierzaniem, zmieszanym z szokiem i swojskim "OCB?". Dopiero jednak przy drugim i trzecim odtworzeniu pojąłem koncepcję tego utworu i towarzyszącego mu teledysku...

Nie, panie i panowie, to wbrew pozorom nie klasyczny "dumbing it down", a przepełniony satyrą na współczesną scenę singiel, który zwraca uwagę na sposób myślenia konsumentów, którzy kupią nawet największy badziew, jeśli dobrze to opakujemy. Bo w końcu Everything Looks Better With a Bitch Next To It, czyż nie?

Chicagowski MC postanowił więc obnażyć tę popularną marketingową strategię, mającą na celu sprzedaż słabego bądź przeciętnego produktu za pomocą miłych dla oka i przyciągających uwagę modelek. Dokładnie ten mechanizm ukazuje też sam teledysk, w którym siedzący na widowni nie kwapią się do licytacji prezentowanych produktów, aż do momentu, gdy dodamy magiczny składnik... Bitch Next To It. Let's do it!

A jak wam przypadł do gustu najnowszy singiel Lu?

Lupe Fiasco - Next To It ft. Ty Dolla $ign [OFFICIAL VIDEO]

psajkoFANtde
co za singiel Lupe! Mega propsy! Dla mnie po 3 odsłuchu jeden z najciekawszych singli tego roku, bo przede wszystkim zaskoczył!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>