2Pac feat. Danny Boy & Outlawz "Where U Been" (Prod. by Johnny 'J') - kolejny niepublikowany numer!

W tym roku minie 18 lat od czasu śmierci Tupaca Shakura - gdyby 'Pac żył, za kilka dni obchodziłby swoje 43 urodziny. W archiwum nadal pozostało wiele materiału którego nie zdążył on wydać za życia - wliczająć w to przynajmniej kilkadziesiąt wciąż nieopublikowanych utworów rapera. Kolejny z nich przedostał się właśnie do sieci.

Mowa o kawałku "Where U Been", który pierwotnie wyciekł w tragicznej jakości i niekompletny prawie 4 lata temu. Potem pojawiły się pogłoski o tym, że wersja zgrana w taśmy-matki zostaje rozprowadzana wśród bootlegerów za grube pieniądze (nawet po kilkaset dolarów za utwór w mp3) i czekanie aż numer pojawi się powszechnie w internecie jest jedynie kwestią czasu... ta chwila nadeszła jednak dopiero teraz.
Jest to więc nie lada gratka dla wszystkich fanów 2Paca spragnionych nowego materiału, gdyż nie dość że mamy tu do czynienia z oryginałem utworu a nie żadnym pośmiertnym remixem, to jeszcze sama jakość kawałka jest naprawdę świetna. "Where U Been" wyprodukował niezawodny Johnny 'J', który wykorzystał tutaj sampel z utworu "I Wanna Be Where You Are" grupy Jackson 5, zaś sam kawałek został nagrany 6 listopada 1995 roku i jest jednym z odrzutów, powstałych w wyniku pracy nad albumem "All Eyez On Me". W numerze gościnnie pojawiają się Big Syke & Outlawz a wokalnie raperów wspiera w refrenie Danny Boy - sprawdźcie ten numer poniżej:

proceder
On nie zginął, widać jak wielce studiowaliście teksty Pac'a. NIE MA ŻADNYCH DOWODÓW i wszystko mija się z prawdą to co podają media. On zaplanował niby swoją śmierć tzw upozorowanie.
M.V.P
hahah zapewniłeś mi beke na wieczor, zresztą jak każdy, kto uważa i wspomina publicznie o tym że Tupac żyje. Nie, nie ma dowodów, po za jego ciałem złożonym w grobie, zdjęciami z sali operacyjnej... Niby po co miąłby sie chować przez 20 lat chować na tej waszej zasranej Kubie? Zresztą co ty możesz wiedzieć o jego tekstacg, skoro na 95% ich nie rozumiesz tylko oglądasz jakieś gówniane filmiki na YouTubie dla takich gimbów jak ty. Zresztą widac że jesteś ambitnym słuchaczem rapu, bo po nicku zgaduje że twoim ulubionym ,,raperem'' Chałwa, z całym szacunkiem dla Zjeb Records
Proceder
primo mądralo, jego ciało zostało skremowane a prochy rozsypane nad jakąs rzeka lub wskaz mi grób gdzie lezy, po drugie gimbem chujozo to ty jestes, po 3 to moj nick nie ma nic wspolnego z chada. wiec zamknij ryj i wyjdz na pole
Tecca
zdjecie z "sali operacynej" jest zdjeciem z sekcji zwlok :) i jest to fake. jego cialo nie zlozono w grobie tyko skremowano, i rozsypano bodajze gdzies do jakis wód w polnocnej czesci afryki i gdzies w ameryce. ale moge sie mylic..
jakubowski
A przypadkiem jego ziomeczki z Outlawz nie dosypaly sobie do jointa prochów 2pac'a ?
Tecca
racja, ale w porownaniu do calosci prochow jest to jakis maly ulamek. wiec o tym nie wspomnialem :P
Proceder
po 4 ILLUMINATI zbadaj temat siurku opszczany
eu4TRK
"the homies wanna know where you are" dobrze to przekminil ;)
kurtis
Kozacki numer, takich tracków nam trzeba, Johnny J świetna produkcja, i zwroty Outlawz pięknie :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>