2Pac & Johnny 'J' "All Eyez On Us" - okładka, tracklista, promomix

Ostatnim oficjalnym albumem w dyskografii Tupaca Shakura było wydane w 2006 roku "Pac's Life", które delikatnie mówiąc nie powaliło fanów artysty na kolana. Eksperymentalne bity i goście z pierwszych półek współczesnego mainstreamu mają mało wspólnego z autentycznością oryginalnych nagrań, pozostawionych przez Makaveliego. Jest jednak pewien projekt, którego wydanie od kilku lat spędza sen z powiek wszystkim interesującym się pośmiertnym materiałem 'Paca.

To album "All Eyez On Us", przygotowany przez ulubionego producenta Shakura - Johnny J'a, o wydanie którego nadal zabiega wytwórnia Klockwork Entertainment. Niestety, od kilku lat płyta jest cały czas blokowana przez Afeni Shakur i Amaru Entertainment, z niewiadomych i niezrozumiałych dla fanów powodów. Każdy średnio zorientowany w twórczości 'Paca słuchacz wie, że jego największe hity powstawały we współpracy z Johnny J'em, którego funkowe produkcje idealnie komponowały się z głosem Shakura. Duet ten nagrał w sumie ponad 150 wspólnych utworów, z których ponad 30 nadal pozostaje niewydanych.

"All Eyez On Us" to album, zawierający remixy niektórych z tych numerów. Na płytę trafiło w sumie 15 kawałków w całości wyprodukowanych przez Johnny J'a, jako że po zabójstwie 'Paca zremiksował on praktycznie każdy wspólny utwór, jaki udało im się stworzyć w latach 1993-1996. Data wydania wciąż pozostaje nieznana, ale przypadająca na 3 października trzecia rocznica śmierci Johnny J'a to chyba dobry dzień na upublicznienie tego materiału, prawda?

Poniżej znajdziecie tracklistę oraz krótki promomix krążka razem z pełnymi wersjami utworów, które zdołały się już przedostać do sieci:

01. Komradz (feat. Outlawz)
02. Ballad Of A Dead Soulja
03. Where Ever U R (feat. Big Daddy Kane)
04. Still Ballin' (feat. Kurupt)
05. Changed Man (feat. Big Syke & Nate Dogg)
06. Thug In Me
07. When We Ride On Our Enemies
08. When I Get Free
09. Don't Stop The Music (feat. Outlawz)
10. Never Call U Bitch Again (feat. Tatyana Ali)
11. Mama's Just A Little Girl
12. Letter To My Unborn Child
13. Better Dayz
14. Thug Mansion (feat. Tyrese)
15. Until The End Of Time

reklama
SłyszyszKroki
Fantastyczna informacja moi drodzy ! --- Maybe it's the thug in me
Jupi
Zajebiście dobre chociaz remixy ważne, że z pod ręki Johnny J jak dla Mnie najlepszego producenta z West Coast. To on uczynil w ogromnej części muzykę Paca taką, jaką słyszeliśmy. Mogli by wydać tracki które sa zamrozone w amaru records te nie wydane, Afeni nie powinna ich przetrzymywac. A jak juz coś wydawała to wycinała z trackow orginalnych gosci(np. Mac Mall, czy nawet Nutt-So są usuwani i zastępowani kim innym) i wrzucałą tych co sa na topie. Ale jak juz pisałem dobre i remixy. R.I.P Pac and J
Silvano
Właśnie , posłuchałbym tych kawałków z Nutt-So, Ale już to że to z pod ręki Johnnego robi tą płytę kolejnym " Prawdziwym " Materiałem Pac'a

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>