Vixen "Loco Tranquilo" - teledysk i nietypowa animacja

video
dodano: 2014-05-08 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Związany z RPS Enterteyment raper Vixen 28 czerwca wydaje kolejny krążek. Następcą bardzo dobrze przyjętej płyty „Kontinuum” będzie album „Loco Tranquilo” (Cichy Szaleniec). Teraz uczestnik pierwszej edycji Młodych Wilków publikuje pierwszy klip promujący wydawnictwo, własnoręczną animację z klockami lego w roli głównej…

Interesujący teledysk powstał do tytułowego utworu „Loco Tranquilo”. „Zanim pojawią się "normalne" klipy promujące "Loco Tranquilo", wjedzie pewna zajawka, którą zrobiliśmy własnoręcznie z moją dziewczyną, od początku do końca, żeby przyspieszyć czas publikacji tytułowego numeru z płyty" – pisze na oficjalnym profilu FB Vixen.

Jak powstał nietypowy, jak na hip-hopowe realia w Polsce klip? – Po prostu… robi się milion zdjęć w różnych pozycjach klocków i potem się skleja zdjęcia, klatka po klatce i wychodzi coś takiego. Wypożyczyłem klocki, wykorzystałem aparat i zmontowałem wszystko – dodaje.

Album „Loco Tranquilo” pojawi się na rynku 28 czerwca nakładem RPS Enterteyment. – Tytuł mojej nowej płyty, to „Loco Tranquilo”, czyli cichy szaleniec, bo czasem wydaje mi się że taki jestem, ale czy na pewno?  – mówi Vixen. – Pewne wskazówki można odnaleźć na płycie. Materiał na płytę „Loco Tranquilo” zrealizowano w NadStudio w Warszawie. Gościnnie na krążku pojawiają się: Buka, Kuba Knap, Kasia Łopata Realizacja, mix i mastering to dzieło kojarzonego z ekipą DIIL GANG Zbyla. Oprócz Zbyla po jednym bicie dali: Snake, Nalef i Macios. Reszta produkcji jest autorstwa Vixena. Za skrecze odpowiedzialny jest DJ. Bulb Do dnia premiery powinienem wyemitować przynajmniej 2 pełnowymiarowe klipy, damy też  jakieś bezklipowe numery do odsłuchu. Byłoby fajnie udostępnić ludziom dużo, jeszcze zanim będą mieli możliwość legalnego odsłuchu na Youtube. – dodaje muzyk.

Vixen - Loco Tranquilo [Lego]

Vixen - Loco Tranquilo [Lego]

joey starr

Szkoda że jest w hujowej wytwórni która nie potrafi go wypromować.
Powinien gdzieś odejść bo zmarnuje swój talent.

J23
Wytwórnia nie jest chujowa. To po pierwsze. Może rzeczywiście RPS nie jest mistrzem promocji itd. bo nie jest wielkim wydawnictwem tylko wytwórnią niezależną. A po drugie i najważniejsze: Vixen ma własnie propsa w chuj, za to że nie jest jak chorągiewka i że nie przechodzi do jakichś Urabanów czy Stepów...tylko jest konsekwentny i trzyma z ludźmi którzy pomogli mu w drodze muzycznej. poza tym co ma wytwórnia do albumu do artysty jeśli raper ma swobodę twórczą. Wnioskuję że nie lubisz Rycha, i czekasz w chuj na Kurt Rolson?
gomez
kurwa propsy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>