Vixen "Kontinuum" - odsłuchaj za darmo

dodano: 2013-01-18 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Don't sleep! Jedna z najciekawszych płyt roku 2012, która ewidentnie przeszła na razie bez należytego echa jest już dostępna w całości do darmowego odsłuchania na kanale RPS'u.

"To na pewno najrówniejszy i najspójniejszy z dotychczasowych materiałów reprezentanta Czańca. Oparty na całościowym patencie dążenia do kontinuum, rozwoju osobistego i samodoskonalenia, co mogliśmy w dużej mierze słyszeć już na "Rozpalić Tłum", tam jednak wymieszane także z trackami o innej tematyce, jak choćby "Zdrowie Gospodarza". "Kontinuum" interpretować można bardziej jako jedną całość i swoistą vixenową odpowiedź na "Lot 2011" - to moje pierwsze skojarzenie po przesłuchaniu albumu. Wznoszenie się ponad szarą codzienność, lot "wgłąb siebie" i rozwój własnej mentalności i duchowości." - pisałem w przedpremierowej recenzji. Sami sprawdźcie jak wyszło, jeżeli jeszcze nie słyszeliście całego LP.

Tracklista:

01. Introwizja Kontinuum 
02. Motywacja 
03. Utworzymy pełnie
04. Dialog
05. Tworzymy legendy
06. Przekonania (feat. Bisz)
07. Orły
08. ToVar
09. Białe gołębie, czarne kruki (feat. Kobra, Kroolik Underwood)
10. Drugi Świat
11. Urodziłem się by żyć (feat. El Grego)
12. New Age (feat. Młody M)
13. Spokój (feat. Nalef)
14. Nafciarz
15. UFO

Tagi: 

Aloes88
Vixen na propsie już od dawna pamiętam jak go słuchałem w 2007 jak jeszcze był mało znany widać jaki zaliczył progres i jest jednym z najmocniejszym graczy w RPS Kontinuum dobry materiał :) a kawałek Utworzymy pełnie genialny jak i bardzo fajny teledysk :)
I
moim zdaniem to rps nie umie odpowiednio porowadzic promocji tak samo plyta bezczela i kobry przeszla bez nalezytego echa
Grochoś..
Zgadzam się jak najbardziej, co dziwniejsze oglądałem wywiad z Peją który wypowiadał się na temat promocji płyt wydawanych w jego wytwórni i podkreślał że od nowego roku będzie sprawował nad tym pieczęc by promocja lepiej się wiodła.. Jak widac troszeczkę mu nie wychodzi, a szkoda bo Vixen tak samo jak Kobra z Bezczelem zasługują na uznanie za to że wprowadzają coś świeżego na polską rap scenę. 5!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>