Loco Tranquilo

Loco Tranquilo

video
dodano: 2014-11-23 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Loco Tranquilo" wydane w tym roku przez Vixena spotkało się z bardzo pozytywnym odzewem i szeregiem pochwalnych opinii. Z raperem i producentem z Czańca spotkaliśmy się w warszawskim Parku Skaryszewskim, by porozmawiać m.in. na temat tego właśnie materiału.

wydarzenie
kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2014-09-26 18:00 przez: Iron Media (komentarze: 0)

2 października w Warszawie odbędzie się specjalny koncert Vixena, na którym zostanie zaprezentowany po raz pierwszy poświęcony jego osobie film dokumentalny. Kolejne pokazy filmu oraz koncerty będą miały miejsce kolejno w Opolu i Brzegu. 

Premiera dokumentu „Vixen” odbędzie się 2 października w klubie Bazar przy ulicy Jagiellońskiej 13. o godzinie 21:00, tuż po niej o 22:00 rozpocznie się koncert Vixena. Następnego dnia raper odwiedzi Opole, zaś 4 października Brzeg.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-08-03 17:00 przez: Krzysztof Widt (komentarze: 3)

Nie do końca rozumiem koncept "Loco Tranquilo", ale ma on zasadniczo niewielkie znaczenie, kiedy włączy się ten materiał i poświęci mu uwagę, wczuje w rytm i skupi na szybkim toku myślowym rapera. To, co usłyszymy jest owocem talentu, ale także dużej pracy - Vixen ma na koncie kilkanaście materiałów i nie liczy ich od legalnego debiutu, konsekwentnie stawia kolejne kroki. W pełni skupiony na swoim celu, ciężko pracujący nad każdym aspektem swojej muzyki, który może przesunąć go w stronę jego osiągnięcia. "Loco Tranquilo" wydane przez RPS Enterteyment jest z pewnością w ścisłej czołówce materiałów, które znajdziecie w katalogu tej wytwórni.

"Trochę się zmieniło u mnie, choć walka trwa/ Życie musi płynąć nawet jak koryto puste mam/ Nie mówię o tym świniom co se żyją fajnie chwilą/ I żrą wszystko. Nie tak jak chciałem wyszło to #Frankenstein" wjeżdża w trzecim kawałku (prawie tytułowym), a to tak naprawdę tylko rozgrzewka. Niezwykle zdolny i od zawsze mający niezłe muzyczne wyczucie raper i producent właśnie zrobił najlepszy materiał w swoim dorobku i pokazał na co stać go w roku 2014. Nieważne co myślicie o dotychczasowych albumach Vixena, ten powinniście sprawdzić.

video
dodano: 2014-07-22 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy nieoficjalny teledysk do numeru "Ahooj" pochodzącego z najnowszego albumu Vixena "Loco Tranquilo", którego premiera miała miejsce 28 czerwca. Klip został zrealizowany przez Kasię Peretę. "Loco Tranquilo" możecie zamówić w Rapszopie bądź za pośrednictwem Empiku.

video
dodano: 2014-07-14 21:10 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Prezentujemy klip promującu niedawno wydany krążek Vixena pt. "Loco Tranquilo". Tym razem otrzymaliśmy obraz do numeru "Eden", wyprodukowanego przez Nalefa, okraszonego popisami DJ Bulba na gramofonach. Z teledyskiem możecie zapoznać się w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-06-29 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

28 czerwca miała miejsce premiera albumu Vixena pt. "Loco Tranquilo". Materiał na płytę zrealizowano w NadStudio w Warszawie. Gościnnie na krążku pojawiają się: Buka, Kuba Knap i Kasia Łopata. Realizacja, mix i mastering to zasługa Zbyla. Jeśli chodzi o produkcję - po jednym bicie dali Zbylu, Snake, Nalef i Macios. Reszta produkcji jest autorstwa Vixena. Skreczami zajął się Dj Bulb.

video
kategorie: Teledyski, Video, Patronaty
dodano: 2014-06-07 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

VIXEN - Szybko nie przestanę official video

Premiera nowego albumu Vixena już 28 czerwca, teraz otrzymujemy najnowszy singiel zobrazowany klipem.

"Trasa koncertowa, w głośnikach numer z przyspieszeniem – komentuje Vixen. – Ziomek mówi: Jak jesteś taki kozak to nagraj cały taki szybki numer. Powiedziałem, OK! Po trzech dniach numer był gotowy."

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-06-04 23:50 przez: Iron Media (komentarze: 1)

28 czerwca na rynku ukaże się jedenasty album Vixena, rapera i producenta muzycznego wydającego ponownie pod banderą RPS Enterteyment. Właśnie został uruchomiony preorder jego najnowszego wydawnictwa zatytułowanego „Loco Tranquilo

 – „Loco Tranquilo” zapowiada się naprawdę przełomowym album w bogatej dyskografii Vixenamówi Peja, właściciel RPS Enterteyment. – Cieszę się, że mamy ten krążek w naszej wytwórni i polecam sprawdzić go jak najszybciej! – zachęca raper.
video
dodano: 2014-05-08 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Związany z RPS Enterteyment raper Vixen 28 czerwca wydaje kolejny krążek. Następcą bardzo dobrze przyjętej płyty „Kontinuum” będzie album „Loco Tranquilo” (Cichy Szaleniec). Teraz uczestnik pierwszej edycji Młodych Wilków publikuje pierwszy klip promujący wydawnictwo, własnoręczną animację z klockami lego w roli głównej…

Interesujący teledysk powstał do tytułowego utworu „Loco Tranquilo”. „Zanim pojawią się "normalne" klipy promujące "Loco Tranquilo", wjedzie pewna zajawka, którą zrobiliśmy własnoręcznie z moją dziewczyną, od początku do końca, żeby przyspieszyć czas publikacji tytułowego numeru z płyty" – pisze na oficjalnym profilu FB Vixen.