Jay Electronica: "Mam najlepszą zwrotkę w Control, Kendrick tak naprawdę nic nie powiedział"

Bez wątpienia jednym z najgłośniejszych wydarzeń ubiegłego roku była zwrotka Kendricka Lamara w numerze "Control" Big Seana - wywołała ona falę komentarzy, dyskusji i odpowiedzi, my poświęciliśmy jej nawet specjalny felieton, a ostatnio w naszym wywiadzie odniósł się do niej 50 Cent. Kto najlepiej wypadł z perspektywy czasu? Trzeci z MC, który pojawił się w tym numerze, czyli Jay Electronica stwierdził, że to on zwycięsko wypadł w tym zestawieniu...

Zapytany przez fanów na Twitterze o to, kto ma w tym numerze najlepszą zwrotkę Jay odpowiedział: "Ja, Big Sean, a potem Kendrick. On tak naprawdę nic tam nie powiedział", dodając, że to nie strzały w jego kierunku, bo lubi Lamara, ale "facts are facts".

A Wy co uważacie? Electronica rzeczywiście nawinął lepiej i niesłusznie znalazł się w cieniu? Numer przypomnicie sobie tutaj.

Tagi: 

tomuś
JAY WHO? TO ON TEŻ BYŁ W TYM KAWAŁKU?
Tecca
powiem tak... jesli ktos wspomni o "control" to pomyslisz "Bow! Kendric" . a to czemu? temu ze nazwal sie krolem NY. i prawda jest taka ze kazdy tylko to pamieta. nic poza tym :) stad rowniez Jay i Sean poszli w zapomnienie . (znajdzie sie grupa osob ktora wykrzyczy ze znaja cala reszte utworu. no ale.. to albo beda ziomeczki ktorzy odbiora moj post jako atak, albo ludzie ktorzy ladnie ogarniaja temat)
Rebunb
swoją drogą tym wywiadem z 50 Centem nieźle zamieszaliście :D na dxhiphop była wzmianka o tym :D
Anonim
chyba kolejnośc od końca podał
Tecca
ofiara medialnej manipulacji? ;)
shway
'exhibit a' jay na propsie!
Kadel'
z tymi na siłę rzucanymi podwójnymi? drażniącymi ucho monotonnymi powtórzeniami końcówek? takie rymowanki naprzeciw nawiniętej w mistrzowski sposób końcówki zwrotki Kendricka, to jakiś żart. Sorry Jay jesteś kotem, ale trochę samokrytyki i szacunku dla Króla. #kingkendrick
lil weezy
chyba go pojebało :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>