Papoose: "Jestem lepszy niż Jay Z, jestem królem Nowego Jorku"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-30 14:30 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 24)

Papoose, gdy zawiodło napędzanie kariery poprzez muzykę to podjął się nakręcania buzzu wokół swojej osoby licznymi kontrowersjami. Dissuje każdego kto popadnie (Kendrick, Trinidad James, Big Sean, Drake), wypowiada się na wiele dyskusyjnych tematów. Przy okazji wydaje mnóstwo mixtape'ów, lecz brak progresu od kilku lat nie sprawia, żeby robiły one dużo szumu na scenie. Przy okazji zeszłorocznej afery spowodowanej przez Kendricka odnośnie jego zwrotki w "Control" wyłoniło się pytanie kto tak naprawdę jest tym królem Nowego Jorku. Papoose twierdzi, że królem NY jest tylko i wyłącznie on...

"Nikt nie jest lepszy ode mnie. Żaden Jay-Z - nikt nie jest lepszy. Nikt nie jest tak dobry lirycznie jak ja. Jestem defintywnie królem Nowego Jorku. Jestem najlepszym raperem z tego miasta. (...) Mój skill jest nieskazitelny. Mam najwięcej do zaoferowania na każdym poziomie i kropka." - zadeklarował pysznie Pap. 

Jedną z doktryn w rapie jest "Jeśli nie myślisz, że jesteś najlepszy to nie rapuj", Pap ma naprawdę wysokie umiejętności, lecz czy pozwala mu to wywyższać się ponad największych w grze? Oceńcie sami.

Tagi: 

reklama
nie
KRÓL NOWEGO JORKU JEST JEDEN I JEST NIM BIG L
eminemka
Podpisuję się obiema rękami! Poza tym, nawet gdyby nie L, to Pap zapomniał chyba o Nasie, Biggim, Ghostface Killah, Method Manie, Rusta Rhymes o reszcie raperów, którzy zjadają go jednym kawałkiem. Trzeba mieć pewność siebie, ale jego gadanie jest śmieszne. :)
Pow-Wow, Indiański smyk
Kolo ma podobną barwę głosu do Hovy i przeciętne flow ale bity dobiera sobie chujowe jak nieszczęście i tu bym się doszukiwał zastoju w karierze.
Peja na wolno
To ten pan co przespał swoją szansę, wydawał co chwilę mikstejpy i ma najgłupsze pancze w rapgrze?? Ja pierdole wstydu oszczędź.
Kriz
Król Nowego Jorku jest tylko jeden - Nas. Pap nawet startu do niego nie ma xD
jas
tylko Nas
chila
przecież każdy wie, że Królem Nowego Jorku jest NaS :)
bbc
Jadakiss king of NY.
pvl
KURWA NJE SONDZE
osiris
Rakim - oto król NY
ODB RIP
Takie umiejętności jakie miał w 2007/08 teraz nie robią aż takiego wrażenia, ale pare lat temu to była miazga. Ja osobiście wolę jego niż Jay-Z ale nie powiedziałbym, że jest najlepszy.
Renub
Król Nowego Jorku? Proste, że 50 Cent, reszta to bogowie truskuli, którym wmówili, że są bogami
Papoose
"Mam więcej czarnuchów, niż Slave Master" - punch dekady
Anonim
Kolo teraz należy do elity NY i tyle.. ktoś chyba powinien uciszyć tych nowych chujowych raperow(jak stale)te pedały kalecza kulturę..
Anonim
Jak drake
HEHE ZAPOMNIELISCI
PRZECIEZ KAZDY WIE ZE PRAWDZIWY KROL NOWEGO JORKU TO EMATEI
FRXZ0R
co to za no name
FRXZ04
CAŁY SET WU TANGU, NAS, BIG L, NOTORIOUS BIG, A TRIBE CALLED QUEST, TO SĄ REAL KINGS OF NY
FRXZ04
BYLI/SĄ
NY's Finest
Choćby pomijając większość dyskografii Hovy, to "Reasonable Doubt", "Blueprint" czy "Black Album" wpierdalają całą "karierę" tego zabawnego kolo !!
NY's Finest
Jigga, Nas i długo nic.
Anonim
Nas reszta na kolana przed królem
kurtis
No dziwne te słowa. Na pewno koleś ma niepowtarzalne flow, technikę, charyzmę, styl, i energię w swojej nawijce, jest jednym z najlepszych, ale raczej przesadził xD
Gnur
Styles P

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>