Mixtape Tygodnia: Papoose "Cigar Society"

Papoose nie zwalnia tempa. Raper, który wybudził się z zimowego snu o kilka lat za późno, serwuje nam kolejny mixtape "Cigar Society". To już 3 projekt od reprezentanta Nowego Jorku w przeciągu ostatnich 5 miesięcy. Tym razem Pap ograniczył się jedynie do 9 kawałków, ale oprócz gospodarza mamy tutaj zestaw bardzo ciekawych ksywek. Produkcją na "Cigar Society" zajęli się m.in. DJ Premier i Havoc, a swoich gościnnych zwrotek użyczyli Cassidy, Raekwon, Cormega, Onyx, Prodigy i inni. Tego samego dnia swoją premierę miał również kolejny teledysk z zeszłorocznego albumu rapera "The Nacirena Dream". Video, które możecie obejrzeć w rozwinięciu newsa, powstało do  "6 A.M.", gdzie Papoose'a wspomagają Jim Jones, Jadakiss oraz Ice-T, którego słynna linijka "6 in the morning, police at my door" została zsamplowana w utworze.

Papoose Ft. Jadakiss & Jim Jones - 6AM (Starring Ice T) 2014 Official music Video

pacyent
"Raper, który wybudził się z zimowego snu o kilka lat za późno" wspominacie o tym już któryś raz, jakby nikt o tym nie wiedział.
Kamil1989
Sample niszczą wszystko. Nie obwiniałbym papoosa - stary NY już nie wróci a teraz rządzi właściwie poludnie i bardziej banderowe kawałki. Taka chyba jest kolej rzeczy i nikt na to nie ma wpływu
pawel911
banderowe kawałki to chyba z ukrainy pochodzą

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>