White House Records ft. W.E.N.A., VNM, Siwers "Carpe Diem" - teledysk

Po dobrym przyjęciu wrocławskiego "Posse Cut" przyszedł czas na Kodex 5. Magiera & L.A do pierwszego singlowego numeru zaprosili czołówkę polskiej sceny rapowej. Na mikrofonach W.E.N.A., VNM i Siwers, na gramofonach DJ Eprom.

White House Records ft. W.E.N.A. Vnm Siwers - Carpe Diem - Kodex 5 Elements

White House Records ft. W.E.N.A. Vnm Siwers - Carpe Diem - Kodex 5 Elements

koala
śmieszny żart# suchar HASZTAG ROKU!!!!!
koala
edit: nie śmieszny żart# suchar xD
kapeć
edit : nieśmieszny ;)
jpg
i laikson przydisowany
ema
jestem ciekawy czy będzie diss z jego strony
Anonim
kto by chciał słuchać tego nołnejma?
no ema
Laik zawsze był haterem i myślę że nie zostawi tego bez echa, jednak zwiastuje zupełnie przeciwne zachowanie po stronie W. Dał do zrozumienia w najlepszym momencie że olewa Laika i jego przypierdalania się do jego wyglądu, który został poruszony na fp Laikike1.
centaur
o co cho?
Kendzior
porażka, ten polski rap schodzi na psy, numer słaby, teksty z dupy, poracha
farid
dokładnie... te teksty są po prostu z dupy. VNM od denekstbest stopniowo zaniża poziom, ale po chuj ma sie wysilać skoro hajs sie zgadza
czarnygga
a to nie jest raczej do hukosa? przeciez laik wyjechal od razu po studiach, bedac nolnejmem, wiec chuj to mialo do rapu
Elo
Widze żę są tu jeszcze świadomi słuchacze ten singiel to potwierdzenie że ten kodex będzie słaby jak barszcz jak kodex 4 Teksty z dupy wzięte pierdolenie o pierdoleniu przewija się po raz 100 I jeszcze będzie Gural i inne wack MC :) a i tak gimby to kupią :)))) SŁUCHAJ ŚWIADOMIE I PIERDOL MODE :) !!!!
Jebaćdyletantów
Kolejny licealista co pierdoli gimbusów. Chuj ci w uszy nastolatku - zawsze możesz wybrać inny trend w muzyce.
mekorro
jaka mode ? white house jest tutaj od lat i zawsze zaskakuje :] czyli to raczej nie moda
Classico95
KAWAŁEK O NICZYM W HUJ !!!!!!!!!!!!!!! tylko debile się jarają Powielanie schematów kurwa po raz 1000 ! GÓWNO DLA MASÓWKI :) !!!!!!!!!!! I TYLE Trzeba być idiotą żeby jarać się taką gównianą nawijkę ELO
anony
Pierdolicie ,że słaba nawijka a każdy z nich wciągnąłby was sobie takich was dupą. Macie problemy wiecznie o coś ;] chcecie zmieniać rap grę na lepsze to zacznijcie a nie siedzicie na dupach i tylko hejty . Peace ;)
anony
Pierdolicie ,że słaba nawijka a każdy z nich wciągnąłby was sobie takich was dupą. Macie problemy wiecznie o coś ;] chcecie zmieniać rap grę na lepsze to zacznijcie a nie siedzicie na dupach i tylko hejty . Peace ;)
Prawda
siwers jedynie spoko , wena i vnm takie na szybko napisane zwrotki pod teledysk bo pewnie wiedzieli że będzie ! , ale w sumie lepiej jak oni są tutaj tracku niż ciągle sokół czy ostr , peja , niech na kodex 5 tedego dadzą ale w formie dobrej bo ponoć ma być !
???
Rozpatrując ten numer bez hejtu, to W.E.N.A. wbił się fenomenalnie jak na mój gust, zrobił dobry klimat- miał być "ciężki" i takim go zrobił na wstępie VNM- obiektywnie rzecz ujmując trochę poniżej tego co można usłyszeć na Propejn, ale umówmy się, to nie on robił ten numer od A do Z, a tym którzy mówią, że tekst napisany na szybko zazdroszczę- też chciałbym tam być i widzieć jak pisze to "na kolanie", bo zakładam, że skoro takie słowa padły, to nie jest to tylko czcza gadka. Jeśli chodzi o Siwersa, nie podoba mi się, moim zdaniem nawinął cienko ot, cała magia, stojąc obok takich graczy bez wyciągnięcia z siebie 120% możliwości ginie w tle. Podbijam do anony, każdy z nich wciągnąłby hejterów nosem i ta gadka, że numer o niczym... Come on!?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>