Pih "Śmierć i Podatki" - teledysk

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-02-05 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 17)

"Śmierć i Podatki, to tak naprawdę skondensowany raport z Polski, zbiór faktów - analiza wydarzeń ostatnich miesięcy, z którą zgodzi się i utożsami wielu z Was" - mówi nam info prasowe. Gorzki i mocny utwór, w którym Pih formą nawiązuje do tradycji wydawanych wcześniej roczników 2003-2005. Utwór promuje materiał "Zgubione & Znalezione (Dowód Rzeczowy 2.5)"

Pih - Śmierć i Podatki (prod. Dj Creon)

Pih - Śmierć i Podatki (prod. Dj Creon)

the last one
true that !!! PIH mega szacunek człowieku, Creon klasa ! Hip-Hop foreva więcej chce tego, a nie ciepłych truskulowych pseudo MC's.
o ja cie...
O żesz kur... Pihu ale sztos! SZTOS! I to jest zaangażowany rap a nie jakieś hemgru czy inne firmy. Props. Kozackie nawiązania wiadomo do kogo - z nie jedzeniem obiadu w czapce czy z nie karmieniem kaczek falafelami, kozak.
fat_mike
Jak widać politykowanie nie wychodzi nawet takim inteligentnym ludziom jak Pih.
To co wyżej potwierdza to co niżej
Cóż za wspaniały populistyczny utwór, ze strony Piha. Po raz setny powtórzone te same truizmy, które nie wnoszą nic do rzeczywistości, niech zacytuję : "Wyjrzyj za okno, zobacz ten syf". Nie muszę wyglądać, każdy tu widzi jak jest, z tym,że problem jest w tym jak to naprawić, a na to Pih erudyta recepty już nie ma. Odbiorcą zaś w największej części jest mentalny gimbus, którego nie obchodzi zdobywanie wiedzy, i w dupie ma co z tym krajem będzie dalej. Puentą jest zaś zdanie, wypowiedziane przy piwie, po lufie na trzepaku: "Dobry kawałek Pihu wypuścił, no no hujnia wszędzie, no no, przybij kora zią..."
wTF
już ? to już koniec ? lepiej Ci ? wyrobiłeś już dzienną normę hejtu ? "jak to naprawić" to jest zadanie dla Ciebie - rzeźbienie w gównie. Btw, nie przepadam z kawałkami Pih'a.
Lorebunger
"To co wyżej pot..." co ty pierdolisz człowieku? Populistyczny kawałek to jest np. "Kochana Polsko" Ostrego, albo dissy raperów na hejterów, a tutaj Pih rzuca nazwiskami i wszystko dokładnie opisuje, zresztą pewnie jesteś matołem z zakutym łbem i głosowałeś na Palikota bo powiedział, że zalegalizuje maryhuaninę
jepnij się
Macierewicz też rzuca nazwiskami o opisuje wszystko dokładnie, a jest psychopatą i pierd.. populistą. A wy tu niezłe kur.y jesteście, naziolstwo i warcholstwo u polskich pseudo mc powinno być piętnowane, a jest chwalone. Zajrzyjcie pizdy do korzeni rapu i się zastanówcie czego wy kurwa słuchacie!
edo
no i bardzo dobrze i co z tego ze populistyczny ? rap zawsze byl przejawem buntu jak kiedys rock jest miejsce dla takich utworow . chlop poprostu powiedzial jak jest i co zle?? nie hejtuj do kolezki wyzej:D
Heh
Wtf, skoro, ten koment jest hejtem to jestem ciekaw co nim nie jest. Według mnie jest subiektywnym spostrzeżeniem, na temat o czym jest ten kawałek, i jaki realny skutek przyniesie.
wTF
przypierdalasz się do wersu 'wyjrzyj za okno zobacz ten syf', to sprawdź dwa wersy w tył i cztery do przodu, co to w ogóle ma być mam Ci kurwa tłumaczyć jak się słucha rapu, chłopaku.. widocznie dla Ciebie osiedlem, jest "tylko ten pierdolony serwer"
popeye
wam sie gimby juz popierdolilo doszczetnie wszedzie populizm .... co wy kurwa pierwsze lejby z WOSu miesliscie ?? uslyszeli jeden wyraz i pierdolateraz populizm tu populizm tam , ten populista ten mniej smiech z was koniowaly
Anonim
Ktos tu nie zna pojecia populizmu. Niestety sprawy poruszone przez PIH'a nie są narzekaniem oderwanym od rzeczywistosci. A co do stwierdzenia ze nie ma recepty; recepta jest ,tyle zeby ją poznac trzeba wykazac pewne zainteresowanie sferą zycia publicznego, a nie tylko siedziec na popkillerze i od czasu do czasu przegladac onet lup mediopodobne twory.
Realista
Zainteresowanie sferą życia publicznego? Przecież to nagłówki z gazet z ostatnich 2-3 lat są. Od 2003 pierdoli te same brednie.
the last one
co ja będę mówił te małolaty nie wiedzą kim jest CREON i nie znają połowy nazwisk jakie wymienia PIH, ale WOS odrobili, więc muszę zapierdalać na forum i mówić, że płacz BRO za kolejną dupą i gry melanż Słonia to HH a Pih to populista. brech
TECHNO TECHNO TECHNO
NIGDY NIE WBIJAJ NA SZCZUROWNIE, TO NAJGORSZA STRONA O RAPIE. Nie ma w niej podziału na legal i nielegal, dopuszczają się tam do dzielenia użytkowników na Szczury(pełnoletnich) i Myszy(niepełnoletnich), jakby wiek tutaj miał, jakiekolwiek znaczenie. Propagują najczęściej twórczość niszową, pozbawioną kanonów oraz skierowaną do starszych słuchaczy. Tutaj macie ich obleśną stronę, na którą należy plwać steamcommunity.com/groups/listapolskiegorapu
Prawda
diss na peje
zacne
propsy PIHU obalimy ich i będą siedzieć !

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>