Duże Pe x Zbylu "Mixtape I" - nowy projekt, pierwsze numery

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-12-20 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, na kanale youtube'owym Dużego Pe codziennie ukazywały będą się do przedpremierowego odsłuchu dwa kolejne utwory z albumu Duże Pe x Zbylu - "Mixtape I". "Mixtape I", ukazujący się w dniu 20.12.2013 nakładem należącego do Dużego Pe wydawnictwa I-N-I, to pierwszy z trzech planowanych albumów Duże Pe x Zbylu, a zarazem pierwszy hip-hop'owy longplay Dużego Pe od 2010 roku. Znajdują się na nim podkłady Zbyla wykorzystane wcześniej na innych płytach, pod które Duże Pe nagrał 7 zupełnie nowych tekstów oraz 3 "autocovery", czyli nowe wersje utworów nagranych przez niego niegdyś w ramach grup Senk Że / Cinq G oraz Emma Dax. Gościnnie na płycie pojawiają się: Earl Jacob, DJ Flip, Igorilla (Mama Selita, Polskie Karate, Syrop), Kfiat (Siła Dźwięku), Nomad (Układ Warszawski), Parker (Echo, Echinacea), Proceente, Pudel (Echo, Echinacea), Skajsdelimit, Siódmy.

"Mixtape I" oraz "Mixtape II" (który ukaże się w początku 2014 roku) poprzedzały będą pełnoprawny i w 100% premierowy album Duże Pe x Zbylu, którego publikacja przewidywana jest na przełom maja i czerwca 2014 roku.

Pod adresem http://www.alohasklep.pl/22_i-n-i-artagencja składać można zamówienia na album Duże Pe x Zbylu - "Mixtape I". Wysyłka albumów zamówionych tą drogą następować będzie od dnia 19.12.2013. Na sklepowych półkach album powinien pojawić się na przełomie grudnia 2013 i stycznia 2014 roku. Album nie będzie dostępny w salonach EMPiK, trafi jednak do oficjalnej dystrybucji przez stacjonarne i wysyłkowe niezależne sklepy muzyczne oraz przez sieci sklepów elektronicznych takie jak Saturn i MediaMarkt.

Tagi: 

wujokrzysio
Duże Pe chyba już nie wróci do formy z Ciszy i Spokoju. szkoda, bo nieziemsko tam napierdalał.
Prawda
niech z mezo nagra coś bo dobre tracki nagrywali
antykomuna
ale mnie kurde nosi przy tych tekstach

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>