Duże Pe - ściągnij albumy

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Reggae
dodano: 2011-08-10 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)
Warszawski MC a ostatnio także coraz częściej DJ - Duże Pe - postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy i udostępnić legalnie do darmowego pobrania wydane przez siebie albumy.

W efekcie możecie za jego zgodą pobrać na swoje dyski takie pozycje jak "Sinus", "Zapiski Z Życia Na Terytorium Wroga", "Panama" czy blend album "Sinus vs. RJD2".
Wszystko znajdziecie na oficjalnym profilu Dużego Pe na soundcloud. Jeśli nie wiecie czy warto to poniżej udostępniamy do odsłuchu najnowszą z płyt - "Zapiski..." nagrane z Kixnare'em.

Duże Pe - Zapiski Z Życia Na Terytorium Wroga (2010) by Duże Pe
Anonim
Fajna koncepcja. Ale nie pobieram.
afro
Kilka dni temu kupiłem Sinusa :p
Anonim
kategorie: regae ?
Anonim
Zapiski stoją u mnie na półeczce od premiery:P Resztę może obczaję:)
jimson
to może lepiej od razu zejść do undergroundu, bo jaki ma sens wydawanie legala skoro nikt go nie kupuje, a potem dawanie go w sieć, gdzie też niewiele osób chce go ściagnąć. Żeby nie było, jestem fanem Pe od Sinusa ale nie widzę w tym sensu. W wywiadzie z D.I.T.C. Lord Finesse powiedział, że dobra muzyka musi mieć swoją cenę (nie jest to dokładny cytat, ale taki był sens), kiedy został zapytany o wypuszczenie nowego albumu Big L'a za darmo do sieci. Stwierdził, że Internet jest zły dla muzyki i muszę się z tym zgodzić. Totalny bezsens bo jak ktoś chce to ściagnąć to i tak ściągnie, a artysta powinien wiedzieć, ile jest wart ...
vnm
Nie masz racji Jimsonie
Anonim
^ Podbijam, jak dla mnie to jest tyle + internetu dla muzyki że za długo by je wymieniać.
Anonim
ps. Chodź popieram zdecydowanie kupowanie płyt.
s
Kłamiecie. Właśnie z dupy jest pomysł, że mam kupić w sklepie płytę z której znam 2 single z tv, Internetu. Ściągasz płytę, jest dobra, kupujesz. Sam najczęściej kupuje lepsze produkcje z podziemia, bo potrzebują najwięcej wsparcia.
Male CH
beka z Pe
345
345f34
szyja
chuj w serce, nóż w plecy
PeihaCesarz
Mam więcej kawałków, które dzieciaki noszą w sercu niż ty przestrzeleńcu udanych wersów / BEZ HEJTU ALE JAK NIKT JEGO ALBUMÓW NIE CHCE KUPOWAĆ TO ZA DARMO MUSI UDOSTĘPNIAĆ
Anonim
'Sinus vs. RJD2' świetna rzecz, polecam.
tłustykotbidi
@PeihaCesarz jakie to totalnie bezskillowe było, jak "chuj w serce, nóż w plecy"

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>