Gonix - Popkiller Młode Wilki 2013: Czysta Forma #11

video
dodano: 2013-12-07 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Czysta Forma to element pojawiający się w tym roku pierwszy raz przy okazji Młodych Wilków Popkillera, zainspirowany amerykańskim XXL Freshman Freestyle. Freestyle w tym kontekście to jednak nie rymowanie z głowy, lecz pełna dowolność tego, co chce się pokazać i zaprezentować w ciągu przeznaczonego czasu (około minuty, ale bez odliczania z zegarkiem). Surowa "wilcza" sceneria, brak bitu, brak studyjnych efektów, brak rozpraszających dodatków i czołówek, brak narzuconego tematu lub klimatu. Minuta czystego rapu a capella w takiej formie, jaką wybierze dana osoba - równie dobrze mogłaby przez minutę tylko kiwać głową lub tańczyć, my nic nie narzucamy. To świetna okazja do sprawdzenia samych skillsów, jak i do przekonania się, co dany MC chce pokazać, nie będąc zdeterminowanym jakimikolwiek czynnikami. Po prostu - Czysta Forma! Jako przedostatnia prezentuje się Gonix.

Gonix (Popkiller Młode Wilki 2013: Czysta Forma #11)

Niezmordowany
Tekstowo całkiem fajnie poleciała. Mateusz pisałeś, że te występy są nagrywane z mikroportu na ubraniu i mikrofonu używanego z aparatem. Jaki dokładnie model tego ostatniego? I jaka była zasada działania przełączania między mikrofonami żeby ogarnąć stronę audio?
Mateusz Natali

Dziś dopytałem i jednak sam mikroport na ubraniu przy wszystkich Czystych Formach :)

Niezmordowany
To już mikroporty łapią na poziomie niemalże pojemnościówek? ;) Jaki model?
00Jacek
mikroport: sennheiser ew 100 g2 mikrofon: sennheiser me 102 przypięty bezpośrednio do aparatu lumix gh2
RAPERY
KIEDY WYNIKI GŁOSOWANIA NA 12 WILKA?
Mateusz Natali

W tygodniu, razem z wywiadem oraz ostatnią Czystą Formą :)

ZiołoOG
Mateusz, przecież ona jest bardzo znana, występowała na koncertach z ludźmi od Szpadyzor Rec. i na dodatek Ten Typ Mes na facebooku opisał jej kawałek bardzo go propsując, tak więc powinniście dać szansę innym...
Stefan
@ZiołoOG Gdyby dali szansę innym, nie byli by pewni zysku, a tak już osiągneli połowę skucesu poprzez zaprezentowanie artystów znanych praktycznie wszystkim interesującym się polską sceną. #C.R.E.A.M.
Stefan
*byliby

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>