Video Dnia: KęKę "Jeden Kraj"

video dnia
dodano: 2013-11-01 13:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

KęKę - Jeden kraj

Dlaczego: W ten podniosły dzień dostajemy równie podniosłe video od KęKę. Kręcony w Wilnie i we Lwowie klip do patriotycznego "Jednego Kraju" robi naprawdę wielkie wrażenie i perfekcyjnie dopełnia numer. Świetna robota.

slg
zioło co za bit !!!!!!!!!!!!!!
XXs
KęKę bardzo charyzmatyczny MC. Troche drażnią mnie te niedokładne rymy, ale ma taką stylówkę ma od dawna. Ale te poglądy trochę naiwne. Ciekawe co jakby Niemcy w kawałkach chcieli oddania Wrocławia czy Szczecina? Bez agresji lecz oddajcie co niemieckie?
Fade
Mało to pyski darli o Gdańsk ? Śląsk opowiedział się po stronie Polski, więc nie widzę innych możliwości :)
emi
dokladnie tą samą myśl co kolega wyżej mam od kiedy usłyszałem ten kawałek. powiedzmy że jakiś niemiecki narodowiec, odpowiednik kękę rapuje że oddajcie co niemieckie i przyjeżdza nagrywać teledysk do gdańska. po co wzniecać konflikty skoro obecne granice są ustalone już od dawna ?
daad
Niemcy maja tyle do Wrocławia co my do Kijowa. Wrocław większa część swojej historii leżał albo w Polsce albo w Czechach. No ale Szczecin to co innego.
Ryniu
Hmm. Za Wilno i Lwów jestem gotów oddać Szczecin, ktoś na to idzie?
Sunshine
A ja oddam twoje miasto za Wilno, i co teraz? Dlaczego próbujesz dzielić kraj i ludzi, którzy tu mieszkają, nie myśląc o Polakach mieszkających w Szczecinie. Jedź i zamieszkaj w Wilnie jeśli tak Ci pasuje, ale wara od innych polskich miast
hoods666
Ciekawe, szkoda ze to totalna bzdura. Owszem należało do Korony Czeskiej, która była częścia Monarchi Habsburskiej. Wie wiem kiedy leżał w Polsce, przez długi czas panowali tam Pisatowie Śląscy, o który można powiedzieć wiele, ale nie to, że byli Polakami. Wrocłąw był również częścią Prus - XVIII wiek. Gdzie ta Polska??
Mateusz Natali

Bardzo fajnie ten motyw polskości ziem i przekazu płynącego z "Jednego Kraju" Kę skomentował w moim wywiadzie na Interię, który pojawi się po weekendzie - videowywiad na Popkillerze rzecz jasna również będzie :)

ghmdghmhm
Kękę zajebisty jest,tylko ze mnie odrzuca patriotyzm w muzyce.
Polak
Co wy gadacie ? Do podręczników wracać a nie się za historie bierzecie ! Szwaby przegrali wojnę i zwrócili nie swoje ziemie, to była rekompensata za zniszczenie Polski i budowanie obozów ! Kresy to całkiem inna sprawa, jeszcze do nas wrócą ! Kękę szacun ,że masz jaja

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>