KęKę "Takie Rzeczy" - preorder i tracklista

dodano: 2013-10-07 17:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

No to zbliża się dzień, gdy KęKę zatańczy swoje woogie boogie na sklepowych półkach. "Takie Rzeczy" pojawią się 4 listopada a dziś rusza preorder materiału.

Ambitne teksty z wypracowanym flow rzucone są na bity takich producentów jak Czarny HIFI, 2sty, Urban czy znany z albumu Solara i Białasa Lanek. Album jest typową solówką bez gościnnych udziałów, dzięki czemu przez 15 tracków możemy zapoznać się z nietuzinkowym podejściem rapera do życia, miłości, polityki i melanżu.

Jak pisze Prosto: "KęKę burzy i prowokuje, zarazem przekłada na rap najprostsze emocje, które towarzyszą każdemu. Jego nagrania zrealizowane w podziemiu wzbudziły spory oddźwięk wśród publiczności w całej Polsce (np. „Nie wiedziałaś”). KęKę został jednym z Młodych Wilków portalu Popkiller.pl, jeszcze przed wydaniem oficjalnego albumu. Jego występ na tegorocznym Hip Hop Kempie przyciągnął tłumy."

Już teraz można zamawiać preorder na stronie www.prosto.pl z darmową przesyłką (przy przedpłacie, dostawa w granicach Polski) gwarantowaną przed oficjalną datą premiery, która wypada 4 listopada 2013 roku.

Tracklista:
1. Nigdy dość
2. Zostaję
3. Ja się pytam
4. Nie wiedziałaś
5. Iskra
6. Z boku
7. Sama powiedz
8. Jeden kraj
9. Dużo nie trzeba
10. Trasa (BraKaKa)
11. Wszystko pięknie
12. Chwila
13. Znakomicie
14. Krucjata
15. Dziękuję

Aloes99050
To jest właśnie solo tak to rozumiem bez gośći czysta solówka :) 11 nowiutkich kawałków od kękę już pare jest przecież Nie wiedziałaś , Iskra , Jeden kraj , Trasa (BraKaKa) pisze w razie jakby ktoś nie wiedział :) Materiał napewno sprawdze :) Hurwaa
wujokrzysio
No właśnie szkoda, że wszystkich nowych nie jebnął... Ciekawe, czy te znane da w oryginalnych wersjach, czy coś będzie zmieniał...
Mateusz Natali

Gdyby było np. 12 samych nowych to by były narzekania, że nie ma tych luźnych sztosów na płycie, ja się cieszę, że dostanę takie 'Nie Wiedziałaś' w pro-formacie :)

PIETRAZ
JUZ ZAMOWIONE JEDYNE 28PLN
hurwa
HURRRRWA OGIEN !
dsdsds
kurwa myślałem ze bedzie druga plyta w preorderze czy cos z trackami wczesniejszymi, ktorych jest mnostwo i sa kozakami
AdrianKJK
Niestety takie rzeczy jak 2 cd w preorderze to tylko w step rec

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>