Da Mafia 6ix feat. Yelawolf "Go Hard" - pierwszy singiel

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-10-06 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

DJ Paul, Gangsta Boo, Crunchy Black, Koopsta Knicca, Lord Infamous - mówi Wam coś ta lista ksywek? Dokładnie, w trakcie gdy Juicy J złapał drugą młodość i robi karierę solową reszta członków Three 6 Mafii postanowiła ponownie zjednoczyć siły, zamiast siedzieć bezczynnie i patrzeć jak ukształtowane przez nich brzmienie robi furorę w mainstreamie. Jednak uznali, że nagrywanie pod szyldem T6M bez Juicy'ego byłoby nadużyciem, stąd szyld Da Mafia 6ix. Album pojawi się 29 października a w pierwszym singlu gościnnie pojawia się Yelawolf.

Brzmieniowo jest to to, czego mogliśmy się spodziewać - agresywna southowa jazda oparta na gęstych cykaczach. Czekamy na całość.

MemphisAleNieBleek
rzeczywiście, they go hard w tym kawałku, mocne, nawet Yelawolf został tu trochę przyćmiony, a to nie lada sztuka. :)
Drrremdolog
Przecież Yelawolf zjada stylem i flow tych patologicznych satanistów
MemphisAleNieBleek
Ale ja nie napisałem, że nie - chodziło mi raczej o to, że banda "dzikusów" z 6ix wyskoczyła z ukrycia i zrobiła rozpierdziel, niekoniecznie skillsami ale swoją energią "przyćmiła" nawet styl Yelawolfa. :)
gdgsd
myslales ze jakis yelawolf bedzie lśnił nad takimi tuzami jak 36mafia ?? ladnie macie juz najebane gimbusy w baniach . klęknij i przepros wszystkich
MemphisAleNieBleek
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha... niezły z Ciebie pajac tam u góry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Braaaaaaaa !!!!!!!!!!! Czekałem na jakiś komentarz upośledzonego !!!!!!!! Braaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!! Synku, to, że poszedłeś w tym roku do liceum to nie znaczy, że nie pozostałeś mentalnym dzieckiem. Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha !!!!!!!!!!!!!
daffas
wytlumacz mi kurwo o co ci chodzi bo nie rozumiem twojego bełkotu hahahahahahhashas kazdy pojeb moze napisac
MemphisAleNieBleek
"Nie wiesz o co chodzi, to weź sie k*rwa powieś !!!" i naucz czytać ze zrozumieniem i pisać komentarze odnośnie postów, a nie rzeczy, które ciebie nie dotyczą, baranie !!!!! :P

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>