Drake "Wu-Tang Forever" - nowy singiel

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, R&B
dodano: 2013-09-13 03:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Jednym z numerów, który budził największe kontrowersje na trackliście "Nothing Was The Same" bez wątpienia był "Wu-Tang Forever". Słuchacze Wu-Tangu raczej w małym stopniu pokrywają się ze słuchaczami Drake'a (ja mam na półce pełne dyskografie i Drizzy'ego i Wu, ale strzelam, że jestem wyjątkiem), więc od razu rozpętała się burza o co chodzi i co oznacza tytuł. Tribute? Profanacja? Follow-up? Teraz pojawił się już cały numer i możemy przekonać się na własne uszy.

No i chodzi o nawiązanie, ale do wu-tangowego "It's Yourz", na pewno nie do klimatu i brzmienia WTC, bo w tej kwestii jest dość drake'owo - w odsłonie slowjamowo-pościelówkowej a nie braggowo-pazurowej. "Nothing Was The Same" już 24 września.

zioms2311
chuj, że tam jara się tym wu tang (a może to tylko trochę zabieg "pod włos" dla niektórych starych kotów) ale dla mnie drake jest po prostu asłuchalny tak bardzo...
Gremon
Drake >>>> patusy z Wu-Tang Clan
zioms2311
kolejny hiphopowiec - sezonowiec z glamrapu?
podwarszawiak
profanacja w huj
Cośtam
This song has been removed and is no longer available.
piotrek1988
Drake przy obojętnie którym członku Clanu to nic nie znaczący typ.
JuzefŚw
Drake król, a Wy gamonie w komentarzach ogarnijcie że ten kawałek oprócz tytułu i wersu nie ma nic wspólnego z Wu-Tang Forever.
GROM
typie ale kurwa to jest follow up, każdy wie o co chodzi więc skończ pierdolić bo chciałeś zabłyszecz a Ci nie wychodzi.
Proxi
Drake to pseudo raper i nie powinien nawet sie zblizac do Wu Tang Clanu
ziombelll
WYPIERDALAĆ ZAMKNIĘCI NA NOWE OTWARCIE BRZMIENIE TRUSKULE
h#asz
Każdy ma prawo słuchać czego chce a przez takich idiotów jak ty, ta kultura wymiera a zostaje popelina. Nie wiem co to za kraj, gdzie ludzie kojarzą słowo truskul jedynie ze stopą i werblem. Oby ta moda na rap w gimbazie szybko sie skończyła.
trackz
Kurwa Matuś... przestań kreować nowe wyrazy... proszę! Słowotwórstwo jest zabiegiem niełatwym więc skończ z tekstami a'la "slowjamowo-pościelówkowej a nie braggowo-pazurowej". Oto mój komentarz uszczypliwo-pazurowo-kąsający
KOLO123
Jak was czytam to stwierdzam ze sa z was gamonie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>