Ten Typ Mes "Zje*ane Miasto" - nowy singiel

dodano: 2013-06-07 13:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Kolejnym numerem zapowiadającym nadchodzący album Ten Typ Mes i Lepsze Żbiki jest solowy utwór gospodarza, wyprodukowany przez niego i zaaranżowany przez Szoguna. O czym opowiada?

Wsamplowane przez Szoguna słowa "W Warszawie" oraz "Daleko" determinują dwa punkty widzenia na stolicę Polski, o której opowiada Mes w taktownie zatytułowanym utworze "Zje*ane miasto". Jak Warszawę widzi wychowany w niej raper, a jak może opisywać ją przyjezdny z prowincji?


"W zalewie utworów będących laurkami dla miejsc pochodzenia autora Ten Typ Mes ostro wziął się za stołeczne absurdy. A mimo wszystko raper "lepszego miejsca nie mógłby sobie wyśnić" - jak rozumieć te sprzeczności?" - pyta w informacji prasowej Alkopoligamia a my zostawiamy to bez odpowiedzi. Posłuchajcie sami.

05. Ten Typ Mes i Lepsze Żbiki - Zje*ane Miasto

hehz
ależ ta płyta będzie przeciętna
Hass
chyba żartujesz. PETARDA!
sejłot
porównując do KNS to ta płyta jak na razie jest słaba. nic ciekawego.
To nie porównuj
NIe ogarniasz ,że stylówka na tej płycie jest diametralnie inna niżna KNS??? Kurwa te ograniczone łby, powodują ,że kraj jest tak samo ograniczony. Jaram się whuj, singlami i brzmieniem jak do tej pory.
Jupi
Ty sie jarasz, a ktoś inny nie-proste. Moja opinia jest taka, ze kurwa nie ma co porownywac do hooya wafla! Gdyz artysta wszak winien sie rozwijac, ewoluowac i jka najbardziej eksperymentowac oczywiscie z dobrym samkiem. Pissssss
Jupi
Ty sie jarasz, a ktoś inny nie-proste. Moja opinia jest taka, ze kurwa nie ma co porownywac do hooya wafla! Gdyz artysta wszak winien sie rozwijac, ewoluowac i jak najbardziej eksperymentowac oczywiscie z dobrym samkiem. Pissssss
-ME-
po co się tak na siebie spinacie? komuś się nie podoba nowa twórczość Mesa? jego sprawa i tyle :) jak dla mnie to jest bardzo dobry materiał! popieram Mesa w tych przemyśleniach w 100% co się kurwa z tym światem dzieje??

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>