Projekt West "Wolumin Pierwszy" - premiera, odsłuch materiału

Dzisiaj swoją premierę ma Projekt West - wspólny album reprezentantów poznańskiego podziemia. Płyta "Wolumin Pierwszy" ukazała się nakładem wytwórni RPS Enterteyment.

Krążek nacechowany różnorodnością stylu oraz oprawą muzyczną rodem ze słonecznej Kalifornii pojawił się do odsłuchu również na kanale YouTube. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z materiałem oraz zaopatrzenia się w fizyczną wersję albumu, którą od dzisiaj można nabyć m.in. w sieci sklepów Media Markt i Saturn oraz poprzez internetowe portale Allegro i Pre-order.pl. W przyszłym tygodniu płyta powinna się również pojawić w Empikach. Polecamy!

doktor blunt
Jestem ciekawy westu w polskim wykonaniu, dlatego oblukam ten album.
Jayyy
Roach jest lepszym polskim westem, ci to są wacki, chciałbym słyszeć taki rap w polskim wydaniu, ale niestety mało jest tego w dobrym wydaniu ;/ muszę się za to wziąć osobiście :)
donbaron
Zajebisty projekt,mega rozpierdol tekstowo i muzycznie.Rewelacja roku.WEST WEST YO!!!!
DPG MASTER
wypie##dalaj z tym Roachem. Dla mnie to jest ŁAK. Ma chu#ową nawijkę. Oczywiście szanuję go za jego działania beż żadnego hejtu. ale jak dla mnie to jest o wiele lepsze od roacha. Jedyny kawałek Roacha jaki mogę słuchać to"l.a. to tricity" ale to ze względu na gości i bit. To JEST DOBRY WEST KTÓREGO (JAK DLA MNIE) od czasów 2cztery7 w Polsce nie było. Choć wiadomo to nie jest tak dobre jak 2cztery7. Pozdrówki dla Poznania.
benk!
Największe skupisko wacków na jednej płycie (za wyjątkiem WBU). Chyba tylko oni mogli zmarnować tyle bitów. A najsmutniejsze jest to że od czasów Killaz Group G.R.U. nie wychowało żadnego dobrego rapera.
michał_1
kawałek Jestem to produkcja Dre? czy to był tylko chwyt marketingowy??
Gienek
Pele! Super Projekt i spoko zawodnicy :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>