Mixtape Tygodnia: Kendrick Lamar "Youngest Head Nigga In Charge"

Zwykle "mixtape tygodnia" należy do świeżych taśm i street albumów, zalewających rynek muzyczny każdego dnia. Ale w tym przypadku zrobimy wyjątek, bowiem materiał który właśnie przedostał się do internetu jest na tyle unikatowy, że nie sposób go w odpowiedni sposób nie wyróżnić.

W ciągu ostatnich dwóch lat Kendrick Lamar zyskał międzynarodowe uznanie hip-hopowej społeczności i przybyło mu pewnie z milion nowych fanów, którzy zapewne nie znają początków kariery nowego króla zachodniego wybrzeża. Mało kto pamięta, że droga na sam szczyt rap gry zajęła mu dokładnie dziesięć lat a wszystko zaczęło się od wydanego przed dekadą pierwszego street albumu "Youngest Head Nigga In Charge". Nagrany w wieku 16 lat mixtape został wypuszczony w 2003 roku przez Koncrete Jungle Muzic, jednak nakład był na tyle ograniczony, że materiał praktycznie nie opuścił lokalnego rynku, przez co mało kto spoza Compton miał okazję go usłyszeć... aż do teraz.

Zapraszam więc do sprawdzenia pierwszej "demówki" Kendricka, abyście na własne uszy mogli się przekonać, jak bardzo K-Dot rozwinął się od tamtego czasu i jakie poczynił postępy.

Anonim
to zapewne ten materiał o którym mówił w black boy fly
fauka
Po przesłuchaniu i stwierdzam rozpierdol. K -Dot najlepszy w rap grze.
Lolo
OVERRATED! Ab-Soul (z tego samego labelu) zjada Kendricka na kazdym kroku bez zadnego hype'u. K-dot jest jednym z najlepszych mainstream'owych raperow, ale napewno nie jest najlepszy w calej rap grze!
Kadel,
Typie pierdolnij się mocno w beret.. bo na placach można policzyć raperów, którzy mogą się z nim choćby próbować. Lamar jest definicją skillsów.
Pan Carson
W chuj przereklamowany jest Kendrick. Jest wielu lepszych od niego... nawet ja bym go rozjebal i to jednym wersem, patrzcie: ,,Kendrick, ty lamusie, kiedy ja juz skladalem wersy to ty jeszcze podpijales mamusi cycusie. Rozpierdalam cie gnoju, z kazdym moim ruchem, znika czastka ciebie z kazdym zaciagnietym buchem. Snieznym puchem, jestes dla mnie - przemijasz gdy tylko cieplej robic sie zacznie. Brrraaaaaaaa kurwa!
Kadel,
Ty w sumie możesz się mocniej jebnąć ; d
Sokół-fan
chujowe, nie słucham!
Scout
@Pan Carson... Nieźle ziomuś poleciałeś temu murzynowi, naprawdę masz talent, nie zmarnuj tego chłopie te linijki to czysty majstersztyk, wróżę ci niesamowitą międzynarodową karierę w tym biznesie. No kurwa setny raz sobie to rapapuje co nawinąłeś i nie umiem wyjść z podziwu... skąd te skillsy ziomek? w rodzinie ktoś rapuje z rodziców? albo może twój dziadek był murzynem w ghetto? W każdym bądź razie ogromny props za niesamowitą próbkę potężnych możliwości... rodzice i dziadek w ghetto muszą pękać z dumy...
3tana
A po co się spierać który jest najlepszy z nich skoro nagrywają razem i dobrze im to wychodzi? W każdym bądź razie już wtedy był potencjał! I jeszcze brak tego Youngest Head Nigga In Charge... I ile tych tracków w końcu jest? Bo niby 11 a tu na YT trwa to ok godzine?
Paweł Miedzielec

Kawałków jest bodajże 19 ale podpisanych jest tylko 11 bo reszta tytułów jest nieznana.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>