Pawbeats w Step Records, szczegóły albumu

dodano: 2013-04-05 20:00 przez: Step Records (komentarze: 7)

Pawbeats to 22-letni multiinstrumentalista z Bydgoszczy, który na początku 2013 roku zasilił szeregi opolskiej wytwórni Step Records. Muzyk pracuje obecnie nad płytą producencką „Utopia” opartą w całości na instrumentach akustycznych (głównie fortepian, gitara, skrzypce).

Do udziału w projekcie Pawbeatsa zostali zaproszeni kluczowi na polskiej scenie raperzy oraz wokaliści. Album według planów muzyka ma ukazać się na przełomie 2013 i 2014 roku. Wstępna lista gości, którą Pawbeats zdradził już na swoim profilu facebook.com to Bisz, Miuosh, KęKę, Lilu, Laikike1, HuczuHucz i PeeRZet.


„Największym atutem płyty producenckiej „Utopia” jest fakt, że wszystkie podkłady na niej zostały nagrane z wykorzystaniem żywych instrumentów, co ma nadać projektowi niespotykaną jak do tej pory w polskim hip-hopie moc” – usłyszeliśmy w Step Records.

„Chcę zaproponować słuchaczom album nagrany z udziałem moich ulubionych wykonawców, na którym wykorzystam dźwięki akustycznego fortepianu, gitar, perkusji ale też syntezatorów i innych instrumentów. Oczywiście całość zdominuje strona liryczna i wokalna, ale myślę, że połączenie mojej muzyki instrumentalnej z rapem może być po prostu ciekawe i chyba w jakimś stopniu wyróżni mój projekt. Zagram na nim sekcje fortepianiu, gitar, perkusji, basu + małe instrumenty – dzwonki, toy piano, melodica.” – powiedział nam Marcin „Pawbeats” Pawłowski. „Przygotowuję też nuty dla muzyków, którym powierzę zagranie części partii muzycznych - jestem już po próbach perkusyjnych i smyczkowych a w zeszłym tygodniu miałem spotkanie z kontrabasistą. Myślę, że ta praca włożona jeszcze przed nagraniami zaowocuje dobrymi singlami.”

Pawbeats na chwilę obecną może pochwalić się sporym udziałem w sukcesie takich wydawnictw jak „Wilk Chodnikowy” Bisza, „Dowód Rzeczowy Nr 2” Piha czy „Prosto Przed Siebie” Miuosha. Wszystkie te projekty, które zawierają kompozycje Pawbeatsa, osiągnęły status „złotej płyty”.

Pawbeats na fb: https://www.facebook.com/pawbeatsmusic

foto: Natalia Kuligowska

 

Tagi: 

DOENdoen
RÓB TO! PAWBEATS RÓB TO ! a wśród raperów widzę sama czołówka :)
eheeeem
PROPS dla tego koleżki,na jego bitach nie potrzeba vocalu,żeby przechodziły ciary. Pawbeats - Waiting - miazga :) pozdrówki !
MUMkJE
wyjątkowo nie czuje tych bitów, typowo dla piha
pih
bede
okno pcv
przeciez Pawbeats to ciota, wczoraj na mokotowie go spojrzalem to wolam do niego, ze siema i tak dalej, ten do mnie z ryjem to ja mu jeb w czache he he kurwa.
stoned
pierwszy raz w życiu rozśmieszyło mnie okno, popłakałem się haha
bazzzz
Vixen też będzie :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>