Beyonce "Bow Down/I Been On" - nowy singiel

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, R&B
dodano: 2013-03-18 14:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 7)

Jeśli myśleliście, że po urodzeniu dziecka Beyonce stanie się nagle ciepłą kluchą, to - no cóż - byliście w błędzie. “I took some time to live my life/ But don’t think I’m just his little wife/ Don’t get it twisted, get it twisted/ This my shit, bow down, bitches” - śpiewa Sasha Fierce w wyprodukowanej przez Hit-Boya części pierwszej, by po chwili... przejść w rap - przy użyciu techniki chopped & screwed - i rzucać linijkami typu “I heard your boo was talking lip/ I told my crew to smack that trick”. Za produkcję drugiej części odpowiadają natomiast Timbaland i Polow Da Don. Zaskoczenie, co nie?

=(
co popowa artystka robi na stronia POPKILLER ?
t00d
Po raz tysięczny- co to znaczy popkiller- "Co to jest popkiller? Popkiller to potoczna nazwa osłony do mikrofonu, której zadaniem jest zapewnienie dźwięku bez zakłóceń. Macie dosyć muzycznej papki, która zewsząd atakuje nijakością? Popkiller wyeliminuje wszystkie szumy i pozwoli skupić się na tym, co w muzyce naprawdę wartościowe. Próba mikrofonu, one two, one two."
quenb
Cholera, ale bengier. Kiedy Bee wydaje jakąś płytę :) ?
BANG!
Widać, że Dżeju na nią wpłyną. Ciekawy byłbym jej kolabo z Ejsapem
d-lee
Kawałek super,zobaczymy jaka będzie cała płyta.
monikaaaaaaaa
kur**a co za syf .... czego to ludziom sie nie wkręci jesli tylko ma sie kupe chajsu ;/
Chuck
A ja słyszałem ze Hit-Boy też maczał w tym palce :) Ja osobiscie się jaram, i chyba to moja ulubione piosenka Queen B! ;D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>