Camp Lo w Warszawie (3 Urodziny Rap History Warsaw)

wydarzenie
dodano: 2013-02-13 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

This is it, what, Luchini pouring from the sky! Jeden z klasyków, który zna chyba każdy. "Uptown Saturday Night" wydane w 1997 roku przez Sonny'ego Cheebę i Geechiego Suede'a ma zresztą w zanadrzu więcej takich perełek a my usłyszymy je w Warszawie już 16 marca. Camp Lo zagrają koncert w ramach 3 urodzin Rap History Warsaw.

Niebawem mijają 3 lata odkąd jako Rap History Warsaw zorganizowaliśmy naszą pierwszą rapową imprezę. Wydarzenia spod znaku RHW to nie tylko pierwsza liga polskich djs, wielu zagranicznych gości oraz dziesiątki wyjątkowych koncepcji, nasze imprezy to także ludzie, którzy współtworzyli z nami przez ostatnie 3 lata ten niepowtarzalny klimat. 16 marca będzie zatem doskonałą okazją, by wspólnie z Wami zdmuchnąć świeczki na urodzinowym torcie RHW, tym bardziej, że mamy na ten wieczór w Cafe Kulturalnej nie lada atrakcje.

Podczas urodzin zagra amerykański duet Camp Lo, który onegdaj przebojem wbił się do hiphopowej ekstraklasy, wydanym w 1997 roku albumem "Uptown Saturday Night". To właśnie z tego krążka pochodzą klasyczne single "Coolie High", "Black Nostaljack" czy wreszcie darzony wielką estymą przez fanów 90'sowego brzmienia banger wszech czasów - "Luchini aka This Is It". Długogrający debiut Sonny'ego Cheeby i Geechiego Suede'a z charakterystyczną, w mig rozpoznawalną okładką, wzorowaną na klasycznym longplayu "I Want You" z repertuaru Marvina Gaye'a, obchodzi właśnie swoje piętnastolecie, także zapowiada się prawdziwe święto hip-hopu. Więcej szczegółów niebawem!

3 Urodziny RHW
16.03.13
Start 21:00
Cafe Kulturalna (Plac Defilad 1 - PKiN)

Camp Lo - Luchini (AKA This Is It) (Original Video) (1997)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>