Usmiech Dla Dominiki (Medium, Green, Solar/Białas, Cywil) @Skierniewice

wydarzenie
dodano: 2013-02-09 19:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

‚Uśmiech Dla Dominiki’ pod tym hasłem 10 marca w Skierniewicach w klubie Art De Grand (Piwnica u Artystów) ul.Reymonta 33, odbędzie się hip-hopowa akcja charytatywna.

Gramy dla 11-letniej Dominiki, u której stwierdzono dziecięce porażenie mózgowe.
Wpływy z biletów koncertu przekazane zostaną na jej leczenie i rehabilitacje.
Środowisko hiphopowe nie po raz pierwszy pokazało, że w sprawach ważnych mobilizacja jest na wyższym poziomie. Tak jest i tym razem!

Do Skierniewic przyjeżdżają:

- MEDIUM http://www.facebook.com/mediumbeats?fref=ts
- GREEN https://www.facebook.com/KryptonimGreen?ref=stream
- SOLAR/BIAŁAS http://www.facebook.com/solarbialas?fref=ts
- CYWIL http://www.facebook.com/cywilwwa?fref=ts

+ Dj MIXAIR

START - 20:00
BILETY - 15 PLN ( na dniach info o punktach sprzedaży biletów )

Zapewniamy darmowy transport z Łowicza (w obie strony)! ;)

-------------------------------------------------------------------------------
Dominika jest dzieckiem niepełnosprawnym od urodzenia. W okresie niemowlęcym zdiagnozowano mózgowe porażenie dziecięce (postać czterokończynowa). Od tego czasu jest obięta rehabilitacją ruchową i specjalistyczną opieką neurologiczną, logopedyczną. Pomimo dziesięcioletniej rehabilitacji Dominika nie porusza się samodzielnie, ma mało sprawne kończyny górne. Występuje u niej istotne zaburzenia rozwoju ruchowego i koordynacji ruchowo - wzrokowej. wymaga nieustannej intensywnej rehabilitacji ruchowej jak i logopedycznej. By mogła stać się bardziej samodzielna w pokonywaniu codziennych czynności i funkcjonowaniu wśród rówieśników potrzebuje specjalistycznego sprzętu. Dominika jest uczennicą kl. III Zespołu szkół Publicznych w Błędowie, ma indywidualne nauczanie w szkole przebywa tam pod opieką mamy. Jest otwarta na nowe formy aktywności, kontakty z innymi osobami, zwłaszcza dziećmi. bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach klasowych. Ciekawość świata, radość z nowych sytuacji, nowych miejsc, osób sprawia że potrzeba przebywania z dziećmi jest ogromna. Jej wielka chęć życia, otwartość, pozytywny potencjał i świadomość sprzyja oddziaływaniom terapeutycznym. Pod opieką specjalistów Dominika mogła by w pełni się rozwijać i wykorzystywać swoje możliwości. Ma szanse osiągnąć większą samodzielność. Obecnie jest podopieczną stowarzyszenia Inicjatyw Obywatelskich Ziemi Łowickiej w Łowiczu gdzie korzysta z rehabilitacji, terapii zajęciowej i pedagogicznej.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>