Rakim "Bring It On" - niepublikowany numer z 1995

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2013-01-09 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 21)

Ile można słuchać tych 90'sowych rapów? Do końca świata i jeden dzień dłużej - nie dość, że ilość wartościowej muzyki wydanej wówczas przekracza możliwości poznawcze nawet słuchaczy, którzy nie mają poza tym życia, to jeszcze po tylu latach wciąż pojawiają się rzeczy, które nigdy nie były publikowane, a brzmią tak, że cięzko odpowiedzieć na pytanie dlaczego. Tak jest z kawałkiem Rakima "Bring It On" wyprodukowanym przez Dominica Owena - brytyjskiego DJ'a i producenta z wieloletnim doświadczeniem. Gość pracował u szczytu sławy z takimi tuzami jak PMD, Lil Kim, Chubb Rock czy Special Ed. To on wyprodukował nieśmiertelne "Things Done Changed" z "Ready To Die" Biggie Smallsa. A efekty jego pracy z God MC? A jak myślicie? Jest grubo. To Rakim w najwyższej formie na bardzo trafionym i pasującym do jego stylu bicie, który tworzy historię, nawet jeśli została odkryta po prawie dwóch dekadach od nagrania. Piękna rzecz.

 

Dynia
Dope track! jak mozna to sciagnac? macie jakies linki?
Bang
W odtwarzaczu po prawej stronie masz download :)
Damian Noga
przyjrzyj się, na playerze jest mały przycisk "download"
Brudno
Daniel jedna z twoich linijek idealnie pasuje do pytania Solara z super facebooka "ile można nagrywać boom bap i się tym jarać?". Mam tak jak ty, non stop. A taki śmieć Solar raz nawija na wizji lokalnej (boom bap, łap itd.) a później pierdoli takie smuty. Frajer jeden z drugim z Białasem, pedały internetowe, hipokryci i beztalencia
Miloo
Dope!
Daniel Wardziński
Brudno: Ja się jaram bardzo tym co się dzieje w USA. Ciągle wychodzą zajebiste płyty, jest mnóstwo supertalentów, nie mniej świetnych pomysłów... Tak samo śmieję się z gości zasłuchanych w Drake'u, którzy cisną na boom bap jak i tych co słuchają tylko Statika Selektah i Dilated Peoples i cisną na wszystko co nie brzmi jak to. Najlepszy rap nie ma określonej daty i profilu - powstawał, powstaje i będzie powstawał, a zakładając z góry, że coś jest z dupy po prostu się traci. Wiem z doświadczenia, bo wiele lat z góry odrzucałem south, a teraz słucham 8Ball & MJG, UGK, Scarface'a czy Goodie Mob i myślę, że to było gamoniowate z mojej strony;) PS: Nie ciśnij od śmieci ludziom za to, że myślą inaczej niż ty. Bigup.
erdo
@Brudno całkowicie podbijam Cię typie. Tym razem się zgodzę z Tobą Daniel, ale co do wyzwisk to brudny po prostu nie zostaje dłużny solarowi i balasowi, tak samo ja nie zostane Frajer jeden z drugim z Białasem, pedały internetowe, hipokryci i beztalencia[2] Daniel czyli krytykujesz otwarcie poglądy jakie przedstawiają flip i flap?
erdo
O to mi chodziło :D
kurtis
Doby track, poza tym ja też coraz rzadziej już wracam do 90s, bo jest pełno nowego rapu, nowych twarzy, produkcji do sprawdzenia, którym się mocno jaram, lecz jednak Boom bapowego klimatu nic nie zastąpi ;)
Zzajawkowicz
Zajebisty sztos!!
Krishna Parker
SICK !! Kurwa ten track jest przekurwakozacki
Zzajawkowicz
Ta harmonijka w refrenie jest mistrzowska, dawno tego nie słyszałem w Rapie.
RasKass16
Dokłądnie tak, też jestem zaskoczony harmonijką. Rzadko używany instrument w rapie
K.G. # 5
spadłem z krzesła...
anonimus condomus
Kurwa, po przesluchaniu tego stanal mi kutas i choc slyszalem ten kawalek godzine temu to kutas dalej stoi... W chuj kozaki track
kliw
GOD MC !!!
bragga
majster...
Miszcz
Huj w dupę solarom. To jest post o Rakimie mistrzu mikrofonu, zajebisty kawałek. Szkoda tej jego 5letniej przerwy i czemu nie wydał albumu w aftermath???
Brudno
swoją drogą track crazy. sztossss jakich mało. czaje baze,sorry za obelgi ale nie mogę znieść takiej hipokryzji.yo
t@baco
To on wyprodukował nieśmiertelne "Things Done Changed" z "Ready To Die" Biggie Smallsa ?????? w mojim ready2die ten kawałek wyprodukował Darnell Scott no hyba ze są rózne wydania :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>