Ńemy zwycięzcą konkursu RZA!

video
dodano: 2012-12-21 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 15)

No i stało się - w międzynarodowym i gwarantującym wymierne nagrody konkursie na remix "Built For This" organizowanym przez RZA z Wu-Tangu oraz ProAudioStar wyborem samego RZA zwyciężył Polak, nasz Młody Wilk, Ńemy!

Who’s the man with the iron fist! Wygraliśmy! Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, Jakub "Flamaster" Gadomski za pro mix/mastering RZA który zawsze był dla mnie wzorem docenił i wybrał moją pracę - cieszę się niesamowicie! Wielkie dzięki dla ProAudioStar oraz sponsorów za to, że moim odsłuchem przestanie być stary boombox... Możecie spodziewać się, że z takim sprzętem zamiotę definitywnie. Pozdrawiam i gratuluję wszystkim finalistom, zwłaszcza rodakom!

Peace! Ń

Oto zwycięski remix:

Oraz niedawny wywiad z Ńemym:

Tagi: 

Marrcel
Doooobrze! ; )
UkuBxl
Gratulacje. Polski rap nigdy nie stanie sie popularny na miedzynarodowej arenie ale muzyka jest uniwersalna i nasi beatmakerzy moga troche namieszac. Z tego co slyszalem to wsrod finalistow bylo chyba az 4 czy 5 polakow.
sluchacz
swietnie!! congrats!
bragga
propsy!
G's
Ten remix jest zajebisty, to trzeba przyznać. Sprawa w sumie przejdzie bez echa ale ogólnie to wielkie wyróżnienie dla całej PL sceny.
elko
siema gortat
deedee
jakiej calej polskiej sceny... indywidualny sukces Polaka. Da sie to skad pobrac?
K.G. # 5
Gratuluję !!!
??
świetny remix
G's
deedee - oczywiste, że indywidualny sukces, ale to ogólnie wydarzenie na całą Polską scenę, ludzie chyba nie zdają sobie sprawy z ogromu tego sukcesu.
wtf
dobrze gniecie ten rmx graty
m
po usłyszeniu początku spodziewałem się lepszej całości
Creon lepszy
Zajebisty remix, ale uważam, że Dj Creona lepszy :).
PmW
"Rza is judging the final 10 contestants based on certain criteria which include originality of beat arrangement + vocal enhancement and song potential longevity that a re mix adds." Chyba uwierzyłbym doświadczeniu RZA w tej kwestii ;) mega sukces mega propsy to nie przypadek

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>