Redman "White People Are Rioting" - teledysk

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-11-30 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Mieszane miałem uczucia po ostatnich dokonaniach Redmana z mixtape'ami i albumami włącznie. Gostek z jednej strony zawsze potrafi się spiąć i zrobić taki numer, że jedyne co można zrobić to "wow", kiedy jest w gazie, rozpędzony, a forma jest dobra nie można go chyba nie podziwać, ale potem robi liczne klipy do numerów nie wiadomo o czym, nie wiadomo na czym i nie wiadomo po co. Tym razem na szczęście mamy dla was teledysk zdecydowanie z gatunku tych pierwszych. "White People Are Rioting" to przypomnienie ile Reggie Noble jest w stanie wykrzesać ze swojego flow, w szczególności, kiedy ma do dyspozycji bity swojego wieloletniego współpracownika - Ericka Sermona. Ci dwaj pasują do siebie jak mało który duet MC/producent w historii rapu.

To znowu ten Redman z głosem naładowanym niespożytą energią i sprawiający, że przed głośnikami ciężko siedzieć spokojnie. Posadzony na szybkim tempie bit zielonookiego bandyty z EPMD niesie go, aż miło, a gdyby nie klip wielu pewnie nie byłoby w stanie poznać czy to nowy czy stary kawałek. Jest po prostu zajebisty. Po twarzy Redmana widać, że czas nie stoi w miejscu, ale po brzmieniu tego kawałka nie słychać tego w ogóle.

 

Anonimus Condomus
zajebisty w chuj. Jaram sie strasznie, od wczoraj slucham go sobie po kilka razy dziennie. Choc ostatnio Red nagrywal raczej takie "nowoczesne" kawalki to ten wyglada jakby byl wyrwany prosto z lat 90tych. Dobra robota. Oby tak wlasnie wygladal poziom na Muddy Watters 2.
coast2coast
Kozacki numer Redman w formie jeszcze propsy dla Ericka za zajebisty bit.
Ferf
100% raperów wyrosło z tej fryzury na rzecz paru milimetrów gdzieś w 2006 roku ............ a ten w 2011 obiera odwrotną drog ........ i jeszcze nosi to cały czas
New Jerz Transit
Niesamowite, Redman wy***ał bardzo dobry kawałek (??) (freestyle ??) klimatem jak za czasów "Doc's Da Name 2000" (bit Sermona), a gość wyżej o fryzurze... Dajcie broń...;P
Pozory
Skąd rozkminka, czy Redman dał Freestyle, a nie pisankę? PS. Zajebiście poleciał, czuję jakbym się cofnął do lat 90tych

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>