Rah Digga ft. Fashawn, Reks "Never Back Down" - nowy numer

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-11-22 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Założony w 2005 roku label Coalmine Records zbiera się do wydania undergroundowej składanki. Singlem promującym wydawnictwo, którego możemy spodziewać się na początku pierwszego kwartału 2013 jest numer łączący cztery zupełnie różne, ale w pewien sposób pasujące do siebie osobowości. Rah Digga - jedna z najbardziej szanowanych kobiecych MC, właścicielka bardzo charakterystycznego flow i głosu, spotkała się tutaj z kalifornijskim megatalentem - Fashawnem oraz bostońskim seryjnym zabójcą podkładów - Reksem. Bit wyprodukował australisjki spec od smażenia bangerów - M-Phazes. Czy po tym co napisałem powyżej muszę was jakoś dodatkowo zachęcać do sprawdzenia tego numeru?

To może zachęcę do zakupu winylowego singla, bo o ile dobrze zrozumiałem ma się na nim znaleźć remix tego kawałka, w którym dodatkowo nawija jeszcze młoda i niesłychanie zdolna Nitty Scott, MC. Sam numer zgodnie z oczekiwaniami - energia tryska, moc jest olbrzymia, każdy nawija nie oszczędzając swojego warsztatu, a ostateczny efekt sprawia naprawdę fantastyczne wrażenie. Sprawdźcie pod spodem.

 

Vladiemieir
beat niby dobry, ale jednak bym go trochie przerobil. Zremixuje to gowno w chuj i cycuszki, beda tance do tego kawalka jak ta lala. Czekajta no...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>