9th Wonder & Buckshot - za kulisami "Solution"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-11-15 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Mógłbym przygotować dla was typowy news dotyczący premiery nowego krążka Buckshota i 9th Wondera. Że wydaje Duck Down, że gościnnie pojawi się Rapsody, że Wonder zrobił wszystkie bity... Najlepszy sposób, żeby zachęcić was do sprawdzenia materiału znaleźli jednak sami autorzy - przygotowali film ze studio w którym producent z Północnej Karoliny pokazuje jak powstają jego bity, a Buckshot dorzuca swoje 5 groszy.

 

Zzajawkowicz
9th Wonder jest dobrym producentem, tylko że już od jakiegoś czasu się wypalił. PS: A Buckshot ładnie się wystarzał, zupełnie nie podobny do tego na okładce :)
Vadim
legendarny duet powraca! Ciekawe kiedy Shorty i ekipa wyskocza z czyms nowym od BCC.
S7
Był bardzo dobrym producentem, ale faktycznie się wypalił. Dla Buckshota zawsze mam ONE LOVE, ale ten album to nudziarstwo i wtórność produkcyjna. Niech Buck lepiej zmieni w końcu producenta.
Zzajawkowicz
@S7 - Dokładnie, lepiej to ująłeś niż ja, Buckshot również i do moich ulubieńców należy/należał. Te jego zwrotki nawijane charakterystycznym, jadowitym flow ze cwaniackim sznytem prosto z Brooklynu. Master
panban
So I forklift money everyday when I eat a mill Remember them skills up in Brownsville That you got nice with, got broke, and broke nice with I remember that like my first arrest 9th, bring in the chorus, give the verse a rest [Outro]×2 Don’t play with me, I’m far from a game I got this label shit locked, bars in a chain You might see me, but I’m far from your lane I’m the bullet with the shot, y’all just the stains coś mi się zdaje że macie zestresowane uszy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>