Dyskografia Praverba The Wyse'a (2004-2011) dostępna do pobrania za darmo!Jeżeli ksywa tego rapera nic Wam nie mówi, to jest to perfekcyjna okazja na zadośćuczynienie. Praverb The Wyse udostępnił właśnie w Sieci całą swoją dyskografię - Jest ona dostępna do darmowego pobrania!

Olbrzymia paczka obejmuje utwory nagrane od 2004 roku do dnia dzisiejszego. Oprócz mixtape'ów i albumów Praverb dołożył także folder, w którym znajdziemy numery, które nie znalazły się na żadnym wydawnictwie.

Oto dyskografia Wyse'a, z której to numery znajdziemy w pobranych plikach:
2011 - Professional Hobbyist (21 kawałków- album)
2010 - The Gospel Is FREE 2 (13 kawałków- mixtape)
2008 - Center Of Attention (12 kawałków- album)
2008 - The Gospel Is FREE (15 kawałków- mixtape)
2006 - Unheard Word EP (10 kawałków- niewydany album)
2006 - Doomsday Device (11 kawałków- niewydany mixtape)
2005 - Wisdom's Café (26 kawałków- mixtape)
2004 - Disturbing the Priest (20 kawałków- mixtape)

Pod tym adresem znajdziecie dokładną listę linków do pobrania poszczególnych wydawnictw.

Miłego słuchania!

Gawi
Nie chce mi się ściągać, może byś zachęcił jakimś konkretnym kawałkiem, albo chociaż napisał do kogo podobny jest ten raper. Bo kompletnie NIC o nim nie słyszałem.
Anonim
Fakt dzisiaj się Rafał nie postarał:P Ale wpisałem ksywkę w YT odpaliłem kawałek 1 z brzegu ("Relying on God") i jest nieźle. Jest to ktoś z podziemia zapewne, a może nie, ale sprawdzić można:) Pozdrawiam
elytsefilym
znam go już dość długo,przez pewnien czas nawet pisalem z nim mail'e ;) oczywiscie,ze podziemie,jakby ktos chcial to praverb wyslal mi instrumentalny album profesional hobbyst ;)
elytsefilym
a i ta dyskografia to nie taka nowość,kilkanascie ladnych dni jest wrzucona jak nie wiecej ;p
Praverb the Wyse
Thank you very much for posting the discography. I am flattered that you took the time to post this. This truly shows me that hip hop is alive all over the world. Thank you from the bottom of my heart.
GCA
What up Praverb! Shouts out from Poland, peace to the real Underground. Money isn't real!
piotrek258823
Good shit, shouts out to Praverb!.
Cukier Królewski
Shouts out from Poland! keep it hot m8!
elytsefilym
ten u góry,to naprawde praverb,napisalem mu mail,ze na popkillerze jest info o nim ;)
yo
lepiej czytac o tym, nawet nie wiedzac wczesniej kim jest ten koles (chociaz ja kumam), niz czytac o jakims mejstrimowym g*wnie jakim ostatnimi czasy killerpop nam daje.
yo2
i wiedzialem, gdziekolwiek pisze sie jakis nius o praverbie tam ZAWSZE pokazuja sie od niego propsy. k*rwa, ten koles jest wszedzie.
Anonim
Czegoś takiebo brakuje na tym portalu - jest mnóstwo mało znanych, dobrych MC's - powinniście ich promować. Sam częściej zacznę sprawdzać mi nieznane ksywki, bo można się zaskoczyć pozytywnie:) Pozdrawiam
Praverb
You guys are amazing...knowing that hip-hop has expanded so far is flattering. You guys can do me a solid, list some Polish emcees that I should check out. I know the language barrier will be difficult yet I am ready to check out other music. I am easy to find on all the social networks.
banan
Yo Praverb. Your music is great. I,m huge fan rap from 90's, but you are great. From Poland you should check a few rappers: tetris, Łona, O.S.T.R. (O.S.T.R. has collaborations with Torae, Evidence ), Wena, Hades, HiFi banda. That for start. Peace!
Praverb
Thank you very much banan, I will check out the people that you listened.
błąd
nikt nie zauważył, ze w paczce nie ma Wisdom's Cafe a jest dwa razy Unheard Word? dziwne

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>