101 Decybeli "Pomiędzy Bitami" - preorder

dodano: 2011-09-23 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)
Premiera jednej z najciekawiej się zapowiadających i najmocniej obsadzonych płyt producenckich w tym roku zbliża się wielkimi krokami. "Pomiędzy Bitami" trafi do słuchaczy 15 października, a teraz możecie zamawiać już materiał w preorderze.

Przypomnijmy, że na płycie pojawią się tacy goście jak: Pyskaty, VNM, Zeus, Diox (HIFI Banda), Młody M, Tomiko, Proceente, Grizzlee (East West Rockers), Gedz, Łysonżi, Rudy Mrw, Vixen, PeeRzet, 4P, Hukos, Cira, Raca, Człowień, Dondi, Haju, Dogas (Wice Wersa) i parę innych postaci.

Album zamawiać możecie w preorderze za pośrednictwem naszego sklepu, by otrzymać go równo z oficjalną premierą. Poniżej natomiast making of klipu do numeru "Pracuj", w którym pojawiają się Grizzlee i Gedz.ukoms
101 potrafi trzaskać, nieważne dla kogo
Anonim
Gdzie Z-RO ja się pytam? Wczoraj was pochwaliłem i odrazu co? :D Na Fejsa to możecie Wrooclyn sobie wrzucać albo Melnygo :P I Want Z-RO!!!!
Anonim
ogolnie polski rap słynie z "nadmiaru świetnych producentów" i "deficytu świetnych raperów". więc jak któryś z tych pierwszych bierze się za swoją płytkę to jestem pewien że nadchodzi mocna płytka jak na polskie warunki. do dziś uważam, i wiem że wielu będzie probować się kłócić z tym, że trylogia kodeks i ostry czyli oprocz tego że raper to i producent z ogromną wiedzą muzyczną to najlepsze co przytrafiło się polskiemu rapu. wracając do "pomiędzy bitami" bym się kłócił jednak co do tego, że to jedna z mocniej obsadzonych płytek producenckich, ale zdecydowanie się zgodze że jedna z ciekawszych.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>