Torae zdradza pierwsze szczegóły trzeciego solo

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-07-24 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)
"Ej Torae bracie mam tu w torbie dla nas/ kilograma i flow co robi konkret zamach" nawijał swego czasu O.S.T.R., który miał możliwość gościć rapera z Coney Island na swoim "O.C.B.". W Polsce najlepiej kojarzony chyba z Double Barrel czyli wspólnego albumu z Marco Polo, ma na koncie również płytę "Daily Conversation" na której swoje produkcyjne klocki dodali m.in. DJ Premier, Khrysis czy Black Milk.

Torae ostatnio zajmował się prowadzeniem działu artystycznego podziemnej wytwórni (którą trzeba mieć na oku!) Soulspazm Records. Niedawno zapowiedział kolejny autorski projekt i zdradził kilka pierwszych szczegółów.

Póki co nie znamy ani tytułu albumu, ani miejsca w którym się ukaże. Przypomnijmy, że oprócz Soulspazm Records, Torae współpracował również z Duck Down Records w którym ukazało się Double Barrel. Oficjalnie potwierdzono natomiast udział w projekcie dwóch wysoko cenionych producentów z dwóch zupełnie różnych światów. Pierwszym jest legenda rapu z Queens - Large Pro, drugim reprezentant trochę młodszego pokolenia - Nottz.

 

Anonim
Czekam z niecierpliwością !
Anonim
Czeeekam, Large Pro na beacie jaram się !!!
Anonim
Lifetime - jeden z moich ulubionych na Double barrel:)
Anonim
Double Barrel jakoś nie przesłuchałem ale to lifetime mnie przekonało, takiego kozackiego kawałka dawno nie słyszałem!!! :o

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>