Ski Beatz ft. L.E.P. Bogus Boys, Terri Walker "Lookin' For Me" - teledysk

Niedawny album Ski Beatza "24 Hour Karate School" zdecydowanie rozczarował nasze oczekiwania związane z tą płytą, a jedyne co zapada z niego pamięć to fantastyczne "Scaling The Building". Niebawem ukaże się jednak druga część zatytułowana po prostu "24 Hour Karate School II".

Album jest promowany przez nowy teledysk przygotowany przez BluRoc.tv, a gościnnie pojawiają się w nim L.E.P. Bogus Boyz oraz Terri Walker. Jak to brzmi?

W mojej opinii lepiej. L.E.P. to hardkorowa ekipa z Chicago, która pod banderą Bogus Boyz dalej ciągnie swoje projekty po śmierci jednego z członków zespołu - Lil Larro (na zdjęciu po prawej). Wraz ze swoim ziomkiem panowie podpisali kontrakt z Sony, a debiutancki album zapowiadany na 2007 rok miał być przyprawiony zwrotkami Ricka Rossa, Buna B, Fabolousa czy Twisty. Wśród producentów wspominano Kanye Westa, Hi-Teka czy Heatmakerz. Plany padły wraz ze śmiercią Larro, zastrzelonego na ulicy w Chicago. Pod spodem możecie sprawdzić nowy kawałek ekipy ze Ski. Tym ciekawsze to, że bardzo hardkorowi raperzy spotykają się tutaj z brytyjską wokalistką R&B, mającą na koncie trzy albumy na angielskim rynku Terri Walker. Jeszcze w tym roku ma się ukazać jej czwarta płyta "Walk With Me".

Co do gospodarza - wraca chyba do formy, bo bit prezentuje się naprawdę fajnie i bardzo w jego stylu. Sampel nie jest gęsto pocięty, perkusje trochę przypominają te, które do gry wprowadził Just Blaze, ale wszystko podano a'la Ski. Słucha się tego naprawdę dobrze.

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>