Ten Typ Mes "Kandydaci Na Szaleńców" - okładka i data premiery

Zdjęcie autorstwa Aleksandra Żurkowskiego doskonale oddaje klimat nowej płyty Mesa, który na widok nietypowej sygnalizacji miejskiej powiedział stanowczo; "To będzie front !".

Raper, który widzi dźwięki w kolorach mówi, że album "Kandydaci na szaleńców" jest taki, jak sfotografowane światła ? głównie zielony (to o barwach brzmień) i pełen tekstów o poszukiwaniach (poplątane kierunki i wszechobecne nakazy/zakazy charakterystyczne dla regulacji ruchu miejskiego).

Album dostępny w dwóch edycjach (wersja 1CD/16 utworów dostępna w tradycyjnych sklepach i edycja specjalna 2CD/22 utwory do nabycia wyłącznie przez Alkopoligamia.com) ukaże się 16.04.2011 r.

Zamówienia w trybie pre-order można składać od 1 kwietnia i panowie z Alkopoligamia.com są w tej kwestii 100 % serio.

Dodatkowo mamy konkurs dla fejsbukowców:
Jakie europejskie miasto odwiedził Mes wraz ze swoim druhem fotografem? Gdzie trafili sygnalizator z dwoma megafonami i kilometrem splątanych kabli? Pierwszy trafny komentarz na fb Mesa zostanie nagrodzony w dniu premiery płytą z podpisem Mesa.
beka
beka z gościa. Psychofani Alkopoligamii już czekają z ręką w majtach a reszta kręci bekę z typa
p do n
Kurwa beka zamknij jape i nie pierdol głupot. NATE DOGG R.I.P. to jest wiadomość dnia i MES wie jak to ważne!!!
Anonim
Co do konkursy to stawiał bym na jakieś słowiańskie lub bałkańskie miasto typu: Praga,Bratysława,Budapeszt,Zagrzeb,Belgrad
Anonim
Ciekawe, czy będę widział tę płytę w takich samych kolorach, nie mogę się doczekać.
Anonim
Okładka = Pelson Sensi
Unnamed
"Raper, który widzi dźwięki w kolorach". Cóż Mes jest już jak Bukowski, Devin The Dude, to teraz nadszedł czas by upodobnić się do Nabokova... Takie pytanie: Ma na to papier? Bo tak ogólnie to jest dość rzadka choroba genetyczna i ludzie, którzy ją mieli zazwyczaj uważani są za geniuszy...
Anonim
plyta roku nadchodzi.
Unnamed
A co do płyty to - czekam. Mam nadzieję, że jest lepsza niż filmiki ją zapowiadające.
Anonim
Czeeekam.
Anonim
Coś mi się zdaje, że tą produkcją Mes zrazi do siebie sporą część fanów o bardziej klasycznych upodobaniach. Cóż, do odważnych świat należy. A ja mam nadzieję, że dostaniemy kolejny klasyk. Peace!
R.I.P.
jebac mesa niech nate dogg spoczywa w spokoju aaaaaaaa do kurwy nie moge tego ogarnac ze nie zyje...
gie
Okładka < Magierski & Tymon feat. Mały72 - Oddycham smogiem
Anonim
chujowe nawet nie sciagne
Marta
@Unnamed- w końcu ktoś nazwał rzecz po imieniu. z całym szacunkiem dla Mesa i jego twórczości, ale to co ostatnio obserwuję napawa mnie niestety dziwnym poczuciem pół-zażenowania
baloniak
SLU !
K
@Unnamed: fajnie... tylko co to znaczy 'teraz'? Mes, o tym ze jest synestetykiem, wspominal juz podczas wywiadu dolaczonego do swojej pierwszej solowej plyty.
Anonim
fajna okładka. niestety te dwa filmiki i zawarte w nich fragmenty utworów i cały obowiązujący klimat raczej mnie odrzuciły niż zachęciły. na bank nie kupię w ciemno tak jak 2 lata temu zamach w preorderze. jakiś nieufny się zrobiłem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>