Płyta roku 2010 - Polska - plebiscyt

dodano: 2011-01-20 23:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 146)


Emocje po naszych rankingach polskich płyt roku 2010 zdążyły już trochę opaść, ale i tak jak wiadomo "gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania" a dzisiejszy rap jest na tyle różnorodny, że naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak nasze zdanie to nasze zdanie a w tym roku postanowiliśmy udostępnić możliwość głosowania także wam!

Chcecie wziąć udział w plebiscycie na najlepszą polską płytę roku 2010 zdaniem czytelników Popkillera? Nic prostszego.

Specjalnie w tym celu wyselekcjonowaliśmy obszerną listę 40 płyt, które ukazały się na rynku w roku 2010. Z zasady omijaliśmy mixtape'y i krążki na kradzionych bitach - wyróżniliśmy jedynie dwa - świetnie ogarnięty i mocno obsadzony Prosto Mixtape oraz najlepszy naszym zdaniem raperski mixtape minionych 12 miesięcy czyli "Shovany vol. 2" TeTrisa i na nie także będziecie mogli oddać swój głos. Natomiast z uwagi na sklepową premierę w styczniu "Prawdę Nagą" Waldemara Kasty zdecydowaliśmy się zakwalifikować już do roku 2011.

Dla przypomnienia, tutaj znajdziecie nasze rankingi płyt roku, które ukazały się w miniony weekend:
Ranking nr 1 (Mateusz)
Ranking nr 2 (Daniel)

Oto natomiast cała czterdziestka-dwójka, głosować na swoje ulubione krążki mogą po razie wszyscy zarejestrowani użytkownicy. Nie chodziło nam o uzbieranie jak największej liczby głosów i możliwość kliknięcia raz dziennie tylko o to, by każdy miał równe szanse a wyniki wypadły możliwie najbardziej wiarygodnie. Macie dwa tygodnie (do 3.02), tak więc czas na was i czas start!

Anonim
JAK TO SIĘ GŁOSUJĘ ?
Anonim
już działa:)
Anonim
Jak się zalogujesz to karta do głosowania pojawia się sama pode newsem po odświeżeniu strony.(przynajmniej ja tak miałem)
Anonim
kurde, sporo starszych rzeczy w ostatnim roku słuchałem, albo nierapowych, bo jak patrzę na tą listę, to ten rok faktycznie bez rewelacji...
Anonim
NO JUŻ DZIAŁ, GŁOS POSZEDŁ NA HIFI
Anonim
Dziwna jakaś ta lista... tzn. wykres. Powinny być albumy a nie wykonawcy.
Anonim
B.O.K bez wahania. Dziękuję, do widzenia. 31!
Anonim
Szkoda, że opcja wyboru tylko jednego. Jakby można było np. głosować na 3 najlepsze i powiedzmy, że pierwsze miejsce więcej punktów, trzecie najmniej. No, ale rozumiem, że to byłby trudniejszy do ogarnięcia mechanizm. Jeśli tylko jedną płytę mogę wybrać, to Pezet-Małolat. Za nim byłby Eldo i Tede lub Hi-Fi. Chociaż VNM już na samym początku roku wydał lepszą płytę niż wszystkie z 2010.
Anonim
*"za nimi" rzec jasna ;)
Anonim
ja się zastanawiałem między abradabem i tetrisem, poszło w końcu na daba (może dlatego, że shovany vol.2 ja dla mnie sporo słabszy od pierwszej części)
Anonim
Te-Tris Naturalnie ;)
Anonim
zgoda co do VNMa, De Nekst Best lepsza od wszystkich płyt z 2010, mój głos na Lukatricks. mam nadzieję że 2011 będzie tak dobrym rokiem jeśli chodzi o polskie płyty jak 09.
Anonim
bitów Emadego nic nie przebiło, POE zatem.
Anonim
MEDIUM
Anonim
Te-Tris, pamiętam jak długo jarałem się tym albumem. No i nie będę ukrywał, że jest to mój ulubiony raper, więc to też trochę przyćmiło resztę ;>
Anonim
Jak dla mnie B.O.K. a potem długo nic i nagle Tet i Raca. Proste.
Anonim
Mega trudny wybór, ale postawiłem na Eldo. Zapisków w 2010 słuchałem najczęściej.
Anonim
podbijam do tego, ze patrzac na ta liste uznalem ze to był dziwnie słaby rok... w kazdym razie najdłuzej na głośnikach miałem "czarne złoto" naprawdę porządnie zrobiona płyta jak dla mnie...
Anonim
Słaby, oj był słaby. Ale 11 zapowiada się w chuj grubo. Z resztą produkcja VNM-a i Szada to materiały na poziomie, a reszta zapowiada się równie ciekawie. Parias, Reedukacja, O.S.T.R., Człowień & Shot, debiut W.E.N.Y., no jest na co czekać.
stąd jest rap
bobby fisher 0,00% ? zjadł kurwa mainstream w tym roku . + Tet i prys. 80% z listy mógłbym wyrzucić do kosza i "opróżnić kosz"
Anonim
Powinny być ze trzy opcje do zaznaczenia. Jak dla mnie nie było żadnej płyty na tyle mocnejszej od pozostałych, zeby była najlepszą w roku. Ale trzy już bym mógł podac.
Anonim
u mnie wybór był między HIFI/ Pezet i Małolat/ Eldo, chyba najrówniejsze płyty z zajebistymi tekstami i zajebistymi beatami. Tak krótko, po prostu. Wybrałem jednak Pezeta z Małolatem bo HIFI miało kilka kawałków, do których nie wracam (słuchałęm dziś, ominaem ze 3 numery), z kolei "DWMM" słuchałem wczoraj i nie pominąłem żadego kawałka. "Zapiski" to bardzo dobra płyta, jednka nie słuchałęm od ok miesiąca. Wybór więc na Pezeta z Małolatem, mimo pewnego rozczarowania.
Anonim
Mój głos poszedł na Pezeta i Małolata. Eldo przoduje, ale musze przyznać że jakoś to jest wyjatkowa płyta gdzie bity Returnersów nie pasują tak wszędzie. Może w tej płyce za dużo nostalgi. Może powinna być krótsza. A tymczasem 2011 zaczynam z VNM'em i to jest mocne uderzenie. Czekam na płytkę W.E.N.Y. (S.A.L.U.T.U.J.), oczywiście reedukację jeżeli bedzie co najmniej tak dobra jak SLU. Jazz, dwa, trzy być może przypomni dobre wspomnienia Jazzurekcji. Nikt też nie wspomniał o Proximite (Małpa i Jinx), a upatruje iż zrobią odpowiedni krok żeby umocnić się na scenie. Zobaczymy cze pokaże coś Onar (Pod prąd było genialne - więcej Kociołka). Trzeba też wspomnieć o Hemp Gru, które po dwóch świetnych płytach mają wyadać trylogie płytową (oby Żary częściej się udzielał). A TERAZ PROŚBA: JAK KTOŚ ZNA JAKIEGOŚ RAPERA TO NIE POWIE MU ŻE MA POWIEDZIEĆ EROSOWI (BC/JWP/PCP) ŻEBY WYDAŁ PŁYTE!! PO JEGO GOŚCINNYCH ZWROTKACH WIDAĆ ŻE JEST GŁODNY RAPU!!! TO GENIUSZ LUDZIE!!! Pozdrawiam, jak zawsze skromny, Przemek
Anonim
trudno wybrać było, no ale jednak głos na HajFaj poszedł ;)
Anonim
Ogólnie rok słaby. Tylko Jot.
Anonim
TeTris, Jot, Abradab, Tusz, ale ostatecznie Lukatricks.
Anonim
ja nie potrafię zagłosować na najlepszą, ale będę się jeszcze zastanawiał
Anonim
W tym roku ma byc jeszcze projekt nasłuch z Jimim. Ciekawie się zapowiada. Głos na Teta.
Anonim
Eldo, Green, O.S.T.R, TeTris, Flint jak dla mnie wydali najlepsze płytki w 2zero1zero. Mile zaskoczony byłem też płytką Racy i POE. Zawiodłem się natomiast na Vieniasie i Pezet&Małolat chociaż 'Nowe Bloki' i 'Nagapiłem się' maja zajebisty klimat;) HiFi Banda wyrasta na naszej scenie na młodą Moleste. Kilku płytek z rankingu nie sprawdziłem więc muszę nadrobić zaległości. Ema!
Anonim
zdecydowanie dge

Strony

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>