D.I.T.C. "Big L zawsze wiedział, czego chciał" - wywiad-rzeka cz.5


Piąta część naszego wywiadu z D.I.T.C. to bez wątpienia jedna z najciekawszych i z tych, które wspominam z największym sentymentem. Finesse opowiedział jakie było jego pierwsze wrażenie po usłyszeniu Big L'a i zabrał nas (razem z GoogleMaps) w podróż przez pół miasta, jaką musiał przebyć, by odebrać Lamonta ze szkoły i freestyle'ować z nim przez pół dnia. A.G. wspomniał o swoich wrażeniach, gdy pierwszy raz usłyszał "Ebonics" z samochodowych głośników...
Wyjaśnił też dlaczego L był taki wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, w końcu obaj zdradzili jaki Lamont Coleman był prywatnie, jak różnił się jego publiczny image od tego, jak zachowywał się wśród znajomych i czemu miał talent do wplątywania się w kłopoty a także - co przypuszczalnie by robił, siedząc z nami przy stole w trakcie tego wywiadu. Usłyszeć coś takiego z pierwszej ręki o swoim ulubionym raperze - bezcenne.

Ale to nie wszystko - usłyszycie też o zaniku znaczenia wiarygodności i autentyczności w dzisiejszym rapie, patrząc na historię Ricka Rossa oraz dowiecie się, jaki pogląd mają na to digginowcy. Wydaje mi się, że dłużej chyba już nie muszę zachęcać?

PS. Szukając opisywanych przez Finesse'a miejsc w GoogleMaps zostałem zniszczony danymi przez nie możliwościami... poczułem się jakbym naprawdę przemierzał Nowy Jork, do czego serdecznie zachęcam.

PS2. Piątkowa część ukazuje się w sobotni ranek (choć dla niektórych to jeszcze końcówka wieczoru), co nie zmienia jednak faktu, że sobotnia trafi do was w sobotni wieczór. I będzie to już przedostatnia część najlepszego materiału w naszej spinnerowo-popkillerowej historii...

[EDIT:
CZĘŚĆ PIERWSZA
CZĘŚĆ DRUGA
CZĘŚĆ TRZECIA
CZĘŚĆ CZWARTA

CZĘŚĆ SZÓSTA
CZĘŚĆ SIÓDMA]

Tagi: 

Mike
Kolesie mają otwarte czaszki ale idą swoją drogą, sa jak z nierdzewnej stali.
ks
buffnijcie te wywiady
tayay
Dzięki za wrzut. A.G. był dla mnie zawsze najbardziej najlepszy i bynajmniej nie przestał być po tej części hehe. elo rapy joł! Idę Muddslide'a sobie pierdyknąć, aj!
Luza
Propsy za wywiad z czarnymi braćmi :D Ematei dałeś radę.
Oksy
"Utwory naśladują filmy" - też kiedyś tak pomyślałem, tak traktuję muzykę niektórych mainstreamowych ściemniaczy.
laidback
hajsy z websterów przeznaczcie na bilety do Stanów i więcej wywiadów!
OC !
Respect na zawsze.
czm
no i gdzie sobotnia czesc ;) juz noc zaraz...
CZ
Wielkie dzieki za wywiad, takiego brakowalo!
E
"Piątkowa część ukazuje się w sobotni ranek (choć dla niektórych to jeszcze końcówka wieczoru), co nie zmienia jednak faktu," ZE JESTEŚ GÓWNEM PISZĄC TO !!!
wujotes
bilety do nyc i zwiedzac uptown harlem,wywiad swietny gratuluje
kolo
Zajebisty wywiad, zdecydowanie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>