Mobb Deep "The Infamous" - ściągnij oryginalny demotape!

dodano: 2010-11-06 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)
"The Infamous" to bez wątpienia jedna z najbardziej kultowych eastcoastowych pozycji. Dwójka młodych Nowojorczyków wypuściła w 1995 roku materiał, który do dziś jest wyznacznikiem, jak powinien brzmieć pełnokrwisty, brudny, uliczny rap.

Myślę, że wielu naszych czytelników uzna więc wieści o opublikowaniu oryginalnej kasety demo "Infamous" za jedną z najlepszych informacji ostatniego czasu.
9 numerów, nieznane zwrotki lub bity oraz tracki, które nie weszły na finalną wersję. Sam miód, pozostaje tylko pobrać i odpalić. "Son they shook, cause ain't no such thing as halfway crooks, scared to death, scared to look".


Tracklista:

1. Keepin? It Real (Demo)
2. Paddyshop (Demo)
3. Right Back At You (Demo)
4. Q.U. Hectic (Demo)
5. Shook Ones Pt. 0 (Demo)
6. Temperature?s Rising (Demo)
7. It?s Alright With Me (Demo)
8. Lifestyles Of The Infamous (Demo)
9. Trife Life (Demo)

Ściągnij

gąsior
Free P!!!
Lis Łdz
Jak można się jarac jednocześnie Mobb deepem i Lil łajnem Panie Mateuszu ? Informacja oczywiście jedna z lepszych ostatniego czasu, szkoda tylko że jakośc odsłuchu jest bardzo słaba :/ Spodziwałem się dobrej jakości ponieważ 9 kawałków zajmuje aż 90 mega ... Jeden z moich ulubionych kawałków Mobb po Shook ones pt2 http://www.youtube.com/watch?v=rkV6SCOIrnM
grzesiek
jaranko, old tapes.
shiryuq
Niedość, że się jara lil łejnem to jeszcze nie zamieści nic o nowej płycie PeIHa >:(
Cris Luda
A ten znowu zaczyna, jak można się jarać kimś tam i kimś tam... Normalnie. Podobnie jak można słuchać rano Gucciego, w południe The Doors a wieczorem Pete Rocka i CL Smootha.
lolek
shostuje ktoś gdzie indziej??
DeZet
Cris Luda-to nie jest normalne...jarac się V.Pazem który nawija o prawdzie, manipulacji lub ostrą bragge a później jarac sie Lil Waynem który jest częscia tej manipulacji i pierze mózgi takim jak ty robiąc muzykę jak na taśmociągu tylko po to żeby sie sprzedała w stanach bądz zeby słuchali jej tacy idioci jak ty którzy sami nie widzą jaki pogląd na świat mają!
zdzisiu
jestescie kurwa smieszni. cris luda - 100% racji
Mateusz Natali
Myślę, że wszystko co mam do powiedzenia w kwestii 'jak można jarać się x i y' napisałem w felietonie hip hop vs hip hop ;) Q-Tip jakoś może zapraszać Wayne'a do remixu 'Renaissance Rap' i tylko część fanów z obu stron nie potrafi tego zrozumieć. A na półce obok Commona czy Blackstara mam South Central Cartel i Too $horta i nic dziwnego ani zdrożnego w tym nie widzę. A co do poglądu na życie, o którym pisze DeZet - czy słuchając SCC, C-Bo lub Spice 1'a od razu staję się gangsterem i muszę śmigać po ulicy z gnatem? :)
DeZet
Słuchając Gangsta rapu nie można byc pizdą...nie trzeba biegać z gunem ale przedstawiac jakis poglad i go bronic...jaracie sie np. wszyscy Public Enemy a nie wiecie o co im chodzi!
klasyg
DeZet, chujowe prowo, nie nabrałem się
Cris Luda
Jarać można się muzyką samą w sobie bez szukania 50tego dna. Ale nie ma generalnie sensu dyskusja z człowiekiem, który nazywa drugiego idiotą, bo ten ma inne zdanie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>