Video Dnia: Michael Jackson "Bad"

kategorie: Pop, Teledyski, Video dnia
dodano: 2010-06-25 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)


Michael Jackson "Bad" (1987)

Dlaczego: Dziś mamy rocznicę śmierci MJ'a. Lubicie go czy nie, szanujecie jego szczeniackie zachowania i schizy czy nie... Był genialnym muzykiem i trzeba oddać mu hołd.


miód i cukier
byscie sie wstydzili o pedofilu znowu pisac...
fan rapu
ależ z ciebie ku**a przeogromny kretyn :( ja pieprzę, każdy twój koment to jakieś kretynizmy, bez wyjątków. Już ci gdzieś napisałem-nie podoba się to wypieprzaj! Ile razy czytam twoje komenty to mnie ch*j strzela, serio! Proponuję wprowadzić jakieś kontan albo opicję ze Spinnera, nie będzie wysypu hejtów i ludzi prosto ze 'strony z kreską'. Dobrze ktoś zauważył- news o polskim artyście i od razu wylew hejtów-nie osób które tylko konstruktywnie krytykują-to są najgorszego rodzaju hejterzy :( Trzeba coś zmienić, przecież jest problem... PS. Sorry za agresję ;) ocenzurowałem, poza tym ten kolo serio jest jakimś mega baranem ;)
m4rian
Rozdziel Michaela jako osobę i muzyka. Jako osobie, po prostu mu odj***ło, to ci się z nim stało jest chore. Ale ja słucham jego muzyki i patrze jakim był tancerzem. Był zajebisty w tym co robił, zapisał się w historii i tego nie zmienisz. Słuchać MJ'a
fan rapu
na marginesie... Ktoś z was pamiętał o tym, że dziś mija rok? Bo ciekawa sprawa-w szkole naszła mnie ochota na przesłuchanie "Don't Stop Til You Get Enough", następnie przypomniało mi się to jak słuchałem muzyki. Było to dziś o 1 w nocy... a zupełnie nie pamiętałem o rocznicy ;) PS. Słuchać słuchać, ale nie tylko singli i najbardziej zanych kawałków i udawać fanów. Ja na przykład odpaliłem właśnie Dangerous na kasecie, jeszce jak byłem małym gnojkiem to starszy mi puszczał... :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>