Młody M, Ero i Pyskaty chcą wygrać - mamy klip!

dodano: 2010-06-05 14:30 przez: Dawid Szynol (komentarze: 9)
Prawie rok po premierze debiutanckiej płyty Młodego M doczekaliśmy się czwartego klipu promującego "Kronikę Remix". Gościnnie w teledysku wystąpił Pyskaty oraz Ero, czyli dwójka diabelnie uzdolnionych raperów.

Za podkład w kawałku "Chcemy Wygrać" odpowiada $wir - producent, który ze względu na swoje umiejętności zasługuje na dużo większą uwagę.

Obraz jest dziełem ekipy 9MM, która wcześniej stworzyła klipy również na green boxie do kawałka Rudego MRW i PIHa (Beton Spija Łzy) oraz "La, la, la" Młodziaka.

Zarówno album "Kronika Remix", jak i koszulki "Hip Hop Zmienił Moje Życie" widoczne na teledysku możesz kupić na www.preorder.pl .

Poniżej zapraszamy do oglądania klipu "Chcemy Wygrać" z gościnnym udziałem Ero oraz Pyskatego:

asd
Ero! czekam na płytę solową!
tay
ojoj, słabiutkie jak wiza Edka G :(
qwerty
czy ja wiem, calkiem dobre
shiryuq
Czemu promują tego typa... Wytnę sobie w audacity młodziaka i będzie dobry kawałek :D
:))
shiryuq - Spoko. Wytnij Młodego i wklej sobie tam Firme albo Peje. Zapamietaj sobie jeśli czegoś nie rozumiesz lub przerasta Twój intelekt to nie znaczy że to jest GÓWNO.
shiryuq
Ty, nawija dobrze jak na podziemie, ale poprostu nie trawię jego flow.
shiryuq
Pozatym odpowiedź w stylu "idź sobie posłuchaj firmy, albo hg" jest już mało śmieszna i raczej świadczy o tobie, że nie masz się do czego przysrać i już startujesz z typową odpowiedzią. To, że ktoś ma dobre teksty nie wystarczy, żeby nagrał dobry numer.
xxxz
jak dla mnie to ani flow Młodziaka ani tekst w tym kawałku to żadna rewelacja (o refrenie to już nawet nie wspomne) Mówiąc inaczej: Ero & Pyskaty killed Młodziak on his own shit
pato999
Ero kozak ;] jakdla mnie to jeden z najlepszych ;] !!! pozdro..!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>