Ice Cube, Ray J i Chino XL w Hymnie Lakersów na finały 2010

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-06-04 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)
Wprawdzie u nas koszykówka nie jest nawet w 1% tak popularna jak w USA, ale i tak jestem pewien, że wszyscy którzy wolny czas spędzają na boisku a na ścianach wciąż mają plakaty Jordana, latającego z wywieszonym językiem nad rywalami wiedzą dobrze w jaki moment wkroczył sezon.

Nasz rodzimy Gortat razem ze swoimi Magikami z Orlando nie przebrnęli niestety do finału ligi, zatrzymując się na Celtach z Bostonu. Dlatego też tym razem solidna reprezentacja kalifornijskich raperów kieruje swoją moc przeciw Celtics.
Nie wiemy czy MC's z Nowego Jorku również wspieraliby aż tak swoich graczy - nie dają oni możliwości, by się o tym przekonać. Ale scena LA jest naprawdę zmobilizowana i drugi rok z rzędu dostarcza Lakersom hymn, który ma zmotywować ich do obrony tytułu. Rok temu się udało, a teraz? Czas pokaże. W każdym razie ten aspekt z pewnością zachęca nas do kibicowania Kobe'emu z ekipą.

Poniżej główny hymn, w którym pojawiają się Ice Cube, Ray J, Chino XL, Roscoe Umali, Lil Rob i New Boys oraz alternatywna wersja Jaya Rocka.


Maro
Kurupt nagrał cały mixtape dla lakersów, czym są przy tym dwa kawałki?
Bastir
Wolę jedną 16nastkę porządnego Ice Cube'a niż cały mixtape średniego Kurupta ;)
def
Średniego Kurupta? Z Bogiem.
Dudek
No na razie Lakersi do przodu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>