Ray J

Ray J

kategorie: Audio, News, R&B
dodano: 2013-04-07 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Ray J'owi umiejętności odpowiedniego PR'owego ugryzienia tematu ewidentnie nie są obce. Gdyby zapowiedział swój singiel "I Hit It First" samym tytułem to z pewnością dużego zainteresowania by nie wzbudził. Co innego, gdy na okładce widzimy mocno pikselowatą sylwetkę Kim Kardashian, obecnej kobiety Kanye Westa, która swego czasu dała się poznać grając pierwszoplanową rolę u boku Raya w pewnym hicie undergroundowej kinematografii. Czy Kanye postanowi jakoś się ustosunkować do ewidentnego przytyku ze strony wokalisty? Zobaczymy, na razie łapcie numer z featuringiem kalifornijskiego playera Bobby'ego Brackinsa.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-06-04 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)
Wprawdzie u nas koszykówka nie jest nawet w 1% tak popularna jak w USA, ale i tak jestem pewien, że wszyscy którzy wolny czas spędzają na boisku a na ścianach wciąż mają plakaty Jordana, latającego z wywieszonym językiem nad rywalami wiedzą dobrze w jaki moment wkroczył sezon.

Nasz rodzimy Gortat razem ze swoimi Magikami z Orlando nie przebrnęli niestety do finału ligi, zatrzymując się na Celtach z Bostonu. Dlatego też tym razem solidna reprezentacja kalifornijskich raperów kieruje swoją moc przeciw Celtics.