Zła Sława

Zła Sława

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-12-18 17:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 1)

Powiem wam to od razu - "Zła sława" to póki co najlepsza płyta Flinta. Szczera do bólu i zgorzkniała, choć nie pozbawiona humoru. Nowoczesna, ale mentalnie wciąż jedną nogą w świecie oldschoolu. Osobista, lecz z dużym dystansem do autora i jego - niemałych przecież - osiągnięć. Oto jedna z najprzyjemniejszych niespodzianek tego roku.

video
dodano: 2014-12-13 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Flint - Jestem skończony (prod. Udar) TELEDYSK

Koka Beats prezentuje teledysk do utworu Flinta pt. „Jestem skończony”. Autorem muzyki jest Udar, a za realizację klipu odpowiada ekipa R5 FilmsTen album to jeden wielki dis na mnie, na to co osiągnąłem i to czego nie dałem rady. Usłyszycie na nim tylko antybragga, dużo goryczy i autoironii, za to na maxa szczere i od serducha. Stać mnie na to, bo wydaję czwarty album w ciągu czterech lat i chyba nie mam w sobie już nic z naiwnego debiutu, na którym bezwarunkowo wierzyłem w sens tego co robię. Na płycie nie ma żadnych gości, bo na dnie jesteś zawsze sam. Zapraszam do mojego świata, gdzie wszędzie za mną chodzi zła sława.- mówi Flint o swoim najnowszym krążku.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2014-11-25 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Ten album to jeden wielki dis na mnie, na to co osiągnąłem i to czego nie dałem rady. Usłyszycie na nim tylko antybragga, dużo goryczy i autoironii, za to na maxa szczere i od serducha. Stać mnie na to, bo wydaję czwarty album w ciągu czterech lat i chyba nie mam w sobie już nic z naiwnego debiutu, na którym bezwarunkowo wierzyłem w sens tego co robię. Na płycie nie ma żadnych gości, bo na dnie jesteś zawsze sam. Zapraszam do mojego świata, gdzie wszędzie za mną chodzi zła sława - tak opisuje Flint swój najnowszy album, który w tym miesiącu trafił do sklepów nakładem Koka Beats. Z tej okazji odbyliśmy z warszawskim MC krótką rozmowę, której zapis znajdziecie poniżej.

kategorie:
dodano: 2014-10-05 18:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ten album to jeden wielki dis na mnie, na to co osiągnąłem i to czego nie dałem rady. Usłyszycie na nim tylko antybragga, dużo goryczy i autoironii, za to na maxa szczere i od serducha. Stać mnie na to, bo wydaję czwarty album w ciągu czterech lat i chyba nie mam w sobie już nic z naiwnego debiutu, na którym bezwarunkowo wierzyłem w sens tego co robię. Na płycie nie ma żadnych gości, bo na dnie jesteś zawsze sam. Zapraszam do mojego świata, gdzie wszędzie za mną chodzi zła sława.- mówi Flint o albumie.

 

video
dodano: 2014-10-03 18:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Flint - Moja pierwsza groupie (prod. Luxon)

Koka Beats prezentuje teledysk do utworu "Moja pierwsza groupie" produkcji Luxona. Klip promuje nadchodzący album Flinta "Zła Sława", który będzie miał swoją premierę 7.11.2014. Teledysk zrealizowała ekipa WOW Pictures, a w głównej roli wystąpiła Kasia Danioł.