Zaburzenia

Zaburzenia

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-06-14 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

UrbanRecTV prezentuje teledysk do utworu "Stary Nowy Jork" promującego najnowszy album zespołu Zaburzenia p.t. "Igły". Obrazek został zrealizowany w Nowym Jorku, podczas jednej z przygód Kuby Witka.

wydarzenie
dodano: 2016-01-13 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Pod koniec listopada 2015 roku ukazała się druga płyta duetu Zaburzenia, tworzonego przez naszego Młodego Wilka - Kubę Witka (Tusz Na Rękach) i Łukasza Palkiewicza (Szatt). Jak pisał Marcin Flint, "Igły" to płyta pogranicza – elektroniki i hip-hopu, rymowania oraz literatury. Ale po co te podziały, skoro wystarczy, że to album z prawdziwego zdarzenia, paliwo dla mózgu oraz serca. Zaburzenia to nie jest układ rapera z producentem. To zespół. Muzyka umie się teatralnie zawiesić, żeby wyeksponować coś w treści, za to nie cichnie od razu, gdy kończy się nawijka, dopowiadając jeszcze co nieco. Projekt został doceniony także przez portal Interia (odkrycie roku w polskim rapie) oraz Regulator (największe zaskoczenie roku). Już 22 stycznia rusza trasa koncertowa promująca album.

video
dodano: 2014-12-28 16:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Klip do numeru "Podłoga & Sufit" promuje album projektu Zaburzenia, który tworzą kielecki raper i nasz Młody Wilk Tusz Na Rękach oraz producent Szatt. Ciekawostką jest, że cały teledysk został nakręcony, zmontowany i opublikowany w niespełna 24h. Wcześniej duet promował swoje wydawnictwo klipami do numerów "Rozterki" i "Ciarki". Album "Sny, w których ginę" możecie zamówić i odsłuchać poniżej.