Withdrawal

Withdrawal

dodano: 2015-07-19 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Legendy Chicago - Twista oraz grupa Do Or Die, przedstawiają najnowszy singiel z wydanego niedawno wspólnego EP pt. "Withdrawal". Utwór o tym samym tytule doczekał się właśnie teledysku, który możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa, a my przy okazji informujemy że obie ekipy rozpoczęły prace nad kontynuacją materiału! Premiera "Withdrawal 2" ponoć jeszcze w tym roku.

dodano: 2015-05-24 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Długo oczekiwany wspólny projekt ekipy Do Or Die z Twistą ujrzał wreszcie światło dzienne 19 maja. EP "Withdrawal" utrzymana jest klimatycznie w klasycznym brzmieniu lat 90-tych a potwierdzeniem tych słów niech będzie vibe sączący się z kawałka "Aquafina", który doczekał się właśnie teledysku. Sprawdźcie klip z najlepszego moim zdaniem numer, jaki znalazł się na tej epce.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-29 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

Jak informowaliśmy was w zeszłym tygodniu, dwie legendy Chicago - Twista i ekipa Do Or Die postanowiły połączyć siły i wydać wspólny materiał w postaci EP. Znamy już tracklistę planowanej na 19 maja epki "Withdrawal" - znajdzie się na niej 6 nowych numerów a singlem promującym cały materiał został kawałek "Aquafina", do którego wkrótce ukaże się teledysk.