Wiry

Wiry

video
dodano: 2014-10-08 14:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na ProstoTV pojawił się nowy klip Żyta do utworu "WiW" - jest to drugi klip promujący nowy album częstochowskiego rapera "Wiry". Produkcją utworu zajął się Tomei, obraz to dzieło ekipy Wajb Media. Album "Wiry" dostępny jest na stronie prosto.pl oraz w sklepach muzycznych na terenie całego kraju.

Tagi:
video
dodano: 2014-09-10 13:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na kanale ProstoTV pojawił się pierwszy klip promujący album "Wiry" częstochowskiego rapera Żyto. Utwór "To prawda" utrzymany jest w wakacyjnym charakterze, producentem utworu jest PSR. Za obraz odpowiada ekipa Argonaut & Szymon Ostrowski.

Tagi:
dodano: 2014-08-29 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dzisiejszego dnia przypada premiera najnowszego albumu częstochowskiego rapera Żyto. Charyzmatyczny debiutant i świeży nabytek Prosto Label produkcję albumu powierzył takim postaciom jak: Uraz, Tytuz, Lower Entrance, Fabster, Urban, Future Currency, PSR, Krasnal i Tomei. W gościnnych zwrotkach usłyszymy Małolata, KęKę, Kotziego, Boro, Wolę, Olka HDS, a jeden z refrenów śpiewa Kamila Bagnowska. Uliczny sznyt, mocne, dosadne wersy, wyjątkowa osobowość i w dużej mierze brytyjskie podkłady daje razem sutą porcję porządnego rapu, którą możecie sprawdzić w ramach darmowego odsłuchu na ProstoTV. A już za dwie godziny nasza recenzja!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-08-14 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na kanale ProstoTV właśnie ukazał się pierwszy oficjalny singiel Żyto zatytułowany "Zrobiłem ją". Utwór promuje nowy album "Wiry", który możecie zamawiać w opcji preorder na prosto.pl. Bit do kawałka wyprodukował Krasnal.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-08-07 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Na Prosto.pl możecie zamawiać album Żyto „Wiry” w preorderze. Płyta ukaże się nakładem warszawskiego wydawnictwa 29 sierpnia 2014 roku. Żyto pochodzi z Częstochowy, rezyduje i nagrywa w Warszawie, a jego debiutancki oficjalny album brzmi tak, jakby raper nawet na jeden dzień w życiu nie opuścił Londynu. "Wiry" mają wszelkie podstawy do tego, by zostać jednym z najważniejszych odkryć 2014 r. W rozwinięciu znajdziecie tracklistę, oraz link do preorderu.

Tagi: